Cz En

Jumping LARGE

  1. Datum: 07. 03. 2010
  2. Závod: Hradišťko u Sadské - Hopsání u Dědy Mráze
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 46.0 s
  5. Maximální čas: 78.0 s
  6. Délka: 168.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 3.65 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002009 Martina Černá Zlaťák 0 0 0.0 0.0 39.64 4.24 V V
2 012808 Petra Škvárová A3Ch Akim 0 0 0.0 0.0 43.21 3.89 V V
3 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 1 0.0 5.0 36.66 4.58 V V
4 003604 Alena Smolíková A3Ch Dapper Dame Black Chevers 1 0 0.0 5.0 38.55 4.36 V V
5 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 1 0.0 5.0 39.68 4.23 V V
6 024608 Monika Panznerová Adéla 1 0 0.0 5.0 41.67 4.03 V V
7 052509 Dominika Hoffmannová Abbe Pet Černý Květ 0 1 0.0 5.0 45.56 3.69 V V
8 037906 Romana Hanousková Hermiona Majorův mlýn 0 1 0.0 5.0 45.92 3.66 V V
9 056208 Eva Neumannová Bendjoy 2 0 0.0 10.0 31.45 5.34 VD VD
10 037305 Eva Neumannová Bobeš 2 0 0.0 10.0 36.86 4.56 VD VD
11 024207 Veronika Otýpková Daria 2 0 0.0 10.0 37.25 4.51 VD VD
12 038008 Gabriela Vlachová Žužla 1 1 0.0 10.0 38.55 4.36 VD VD
13 033909 Tereza Tužilová Wiki 1 1 0.0 10.0 43.48 3.86 VD VD
14 026008 Karolína Kubíčková Eddy Murphy Aibara 3 0 0.0 15.0 37.21 4.51 VD VD
15 008209 Petr Kopecký Electric Brown Gasko Prim 2 1 5.19 20.19 51.19 3.28 D D
16 070609 Naďa Hasman Chanel des Vaux Rouges 1 2 6.34 21.34 52.34 3.21 D D
17 077909 Monika Panznerová Astute Witch Bohemia Patrix 4 1 0.0 25.0 45.56 3.69 D D
18 053109 Šárka Honnerová Demolition Bogaboo Aibara 3 2 2.72 27.72 48.72 3.45 BO BO
DIS 012809 Anna Janská Come Back Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011009 Kamila Vavřincová Meiblees Z Dašického Zátiší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051709 Dita Korcová Elfie Drapa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070709 Naďa Hasman Agen Sheridano le Fano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002908 Tereza Kalvová Wilderforce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060408 Alexandra Křivohlavá Brisk Beetle Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017107 Radomíra Kopecká Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060808 Kateřina Uhlířová Arwen Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037806 Romana Hanousková ml. Ice Crazy Love Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052308 Andrea Plášilová Draco Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019305 Jitka Maroušková A3Ch Aktij Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045108 Ivana Fuksová Aymee Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033508 Jana Neumanová Youtoo Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009409 Monika Jungrová Daisy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS