Cz En

Jumping

  1. Datum: 08. 05. 2012
  2. Závod: Skochovice - KENNEL CUP 2012
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 61.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 32.47 4.96
2 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 33.72 4.77
3 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia 1 0 0.0 5.0 35.56 4.53
4 059511 Olga Edrová Tom Miveko 0 1 0.0 5.0 37.4 4.3
5 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 1 0 0.0 5.0 37.63 4.28
6 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 0 1 0.38 5.38 38.38 4.19
7 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 1 0 0.97 5.97 38.97 4.13
8 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold 1 1 0.0 10.0 34.5 4.67
9 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 2 0 0.0 10.0 34.53 4.66
10 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky 1 1 0.0 10.0 35.81 4.5
11 Vetráková Zuzana Hira Grant 1 1 0.0 10.0 37.12 4.34
12 002812 Vladimír Zykán Beckie Morrison 0 0 10.22 10.22 48.22 3.34
13 012608 Jitka Slánská Amy Czech Imp 1 1 3.78 13.78 41.78 3.85
14 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant 2 1 0.0 15.0 36.25 4.44
15 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia 4 0 0.0 20.0 33.31 4.83
16 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké 1 0 16.47 21.47 54.47 2.96
17 011712 Marek Russ Benny Czech Imp 3 0 15.81 30.81 53.81 2.99
DIS 006812 Eva Koubková Hottie GrAnt Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009312 Eva Macková Aerin Malevil Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060408 Alexandra Křivohlavá Brisk Beetle Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032711 Magdalena Kolářová Cassy Phoebe Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059611 Iva Kremláčková Lad Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083409 Barbora Lerlová Amigo Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000911 Jitka Procházková Angelic Face Running Free DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038910 Lenka Rambousková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003311 Lucie Reisnerová Action Artaban Running Free DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059711 Olga Edrová Van Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018309 Soňa Burianová Boogy Woogy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033005 Romana Košťálová Quargo Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047510 Barbora Lerlová Ace To Win Tachyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018209 Diana Vyskočilová A3Ch Ari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS