Cz En

AGILITY

  1. Datum: 14. 10. 2012
  2. Závod: Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 159.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.97 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 0 0 0.0 0.0 33.1 4.8 V V
2 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 34.43 4.62 V V
3 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 34.7 4.58 V V
4 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis 0 0 0.0 0.0 34.9 4.56 V V
5 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 34.93 4.55 V V
6 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 36.79 4.32 V V
7 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 38.48 4.13 V V
8 047109 Kateřina Chalušová Gledis Mandylion 0 0 0.0 0.0 38.7 4.11 V V
9 014010 Štěpánka Živčáková Illusion Innan Černý faun 0 1 0.0 5.0 37.84 4.2 V V
10 015612 Dita Karlovská Falco 1 0 0.0 5.0 39.71 4.0 V V
11 004110 Miroslav Keprta Archie Borimar 0 1 2.0 7.26 42.26 3.76 VD VD
12 080609 Jana Vacková Danny 0 0 8.0 7.78 47.78 3.33 VD VD
13 015207 Erika Keprtová Vilibald Androis 0 1 3.0 8.02 43.02 3.7 VD VD
14 075609 Sylva Jadrná Máša 0 2 0.0 10.0 39.14 4.06 VD VD
15 062012 Jana Kočová Ámos 0 0 10.0 10.18 50.18 3.17 VD VD
16 049611 Michaela Nováková Meggi 0 0 13.0 13.1 53.1 2.99 VD VD
17 022411 Lucie Plíštilová Jane z Josefovské pevnosti 0 1 8.0 13.29 48.29 3.29 VD VD
18 061612 Martina Střasáková Prima 0 2 7.0 17.27 47.27 3.36 D D
19 000210 Ilona Andrýsová Gargamel od Čeníčka 1 2 17.0 32.42 57.42 2.77 BO BO
DIS Kowalczewska Zofia ILLY od Prachovskych skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kowalczewska Zofia TUNIA DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057312 Jakub Šrám Majla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053508 Lucie Drbohlavová Sanny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065609 Dominik Frumar Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046809 Karel Kurc Acrazia Black Bohemia Willow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030208 Kateřina Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007511 Jindra Trnovcová ON THE DOT BOHEMIA TIMOTHY DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059312 Lenka Drbohlavová Ervín DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS