Cz En

AGILITY II

  1. Datum: 13. 05. 2012
  2. Závod: Skochovice - CZECH OPEN 2012
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 94.0 s
  7. Délka: 188.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 40.73 4.62
2 Ziolkowska Magdalena Leck Bohemia Alke 0 0 0.0 0.0 40.94 4.59
3 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 41.22 4.56
4 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 42.41 4.43
5 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 0 0 0.0 0.0 42.74 4.4
6 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant 0 0 0.0 0.0 45.1 4.17
7 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 46.82 4.02
8 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.04 0.04 47.04 4.0
9 001404 Radomír Hošta A3Ch Keane Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 43.13 4.36
10 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 46.02 4.09
11 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 1 1.81 6.81 48.81 3.85
12 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 0 1 1.98 6.98 48.98 3.84
13 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 0 1 3.66 8.66 50.66 3.71
14 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 0 1 4.17 9.17 51.17 3.67
15 018209 Diana Vyskočilová A3Ch Ari 1 0 4.57 9.57 51.57 3.65
16 015305 Jan Smoček Gondor Rubínové srdce 0 1 4.79 9.79 51.79 3.63
17 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 2 0 0.0 10.0 42.29 4.45
18 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 0 1 8.61 13.61 55.61 3.38
19 040210 Lucie Lukášová Akim 0 0 14.27 14.27 61.27 3.07
20 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 16.95 16.95 63.95 2.94
21 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 3 0 2.1 17.1 49.1 3.83
22 Heizerová Anna Oxara Bohemia Alke 2 1 8.42 23.42 55.42 3.39
23 012608 Jitka Slánská Amy Czech Imp 1 2 10.53 25.53 57.53 3.27
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028310 Adéla Řeholová Chiquita Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038310 Lucie Lukášová Bona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043511 Kateřina Chlustinová Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031512 Anna Duhárová Chase Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Heizer Tomáš Ahmose Z ríše WA DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Hira Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Hetton Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033607 Veronika Budková Dandy Dab z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002708 Veronika Dudková Honey Cookie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gronek Aleksandra Gaia Extra Temperament DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033005 Romana Košťálová Quargo Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026011 Jiří Kříž Flying Phoenix Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045209 Petra Štrosová Cora Podina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mawich Turk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS