Cz En

24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1

  1. Datum: 17. 11. 2012
  2. Závod: SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 136.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 17
  11. Postupová rychlost: 2.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 023012 Dana Sedláková Aniffe z Říše fantazie 0 0 0.0 0.0 27.63 4.92 V V
2 070212 Michaela Nováková AC-DC Fast and Foolish 0 0 0.0 0.0 29.56 4.6 V V
3 024812 Miroslav Válek Adina z Ginina Mirošovského Podbrdí 0 0 0.0 0.0 33.84 4.02 V V
4 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land 0 0 0.0 0.0 34.64 3.93 V V
5 040611 Jana Rajtrová Belfast Bila Kaífa 0 1 0.0 5.0 37.46 3.63 V V
6 002812 Vladimír Zykán Beckie Morrison 1 0 0.0 5.0 37.65 3.61 V V
7 021912 Eliška Singerová Gremlin Gardy Tennant 1 0 0.0 5.0 38.85 3.5 V V
8 081811 Klára Fremutová Evanescent Love Leawrey 0 1 0.0 5.0 47.75 2.85 V V
9 016412 Tereza Kinclová Kofí Ballade Od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 28.94 4.7 VD VD
10 015912 Kateřina Veinlichová Beauty Angie ze Štokova 2 0 0.0 10.0 29.85 4.56 VD VD
11 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 1 1 0.0 10.0 32.65 4.17 VD VD
12 038612 Veronika Zikmundová Dastyn 2 0 0.0 10.0 35.06 3.88 VD VD
13 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 1 1 0.0 10.0 35.38 3.84 VD VD
14 047312 Kateřina Rážová Dare to Dream Great Lady 1 1 0.0 10.0 39.72 3.42 VD VD
15 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora 1 1 0.0 10.0 40.28 3.38 VD VD
16 040210 Lucie Lukášová Akim 1 1 0.0 10.0 41.97 3.24 VD VD
17 066112 Anna Postniková Svana Sinensis Bohemia 1 1 0.0 10.0 44.5 3.06 VD VD
18 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s 3 0 0.0 15.0 28.12 4.84 VD VD
19 050612 Marek Rejmon Baron Sunset Dalmatian 3 0 0.0 15.0 33.03 4.12 VD VD
20 042312 Kristýna Hávová Quincy Agatha z Lukovského dvora 2 1 0.0 15.0 46.53 2.92 VD VD
21 063812 Ivana Vošahlíková Angie 4 0 0.0 20.0 33.91 4.01 D D
22 055012 Blanka Škvorová A-Babeta Libušský Brouček 3 1 0.0 20.0 37.63 3.61 D D
23 058612 Jakub Zuza Polla Rudolfovská skála 2 2 3.19 23.19 51.19 2.66 D D
DIS 081512 Lucie Černá Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028312 Lenka Svobodová Dareios z Lhotecké linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081911 Klára Fremutová Belle Etoile D´Or De Cabrenysset DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028211 Šárka Kejvalová Ebony Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069012 Pavla Chlustinová Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072712 Luboš Uhlíř Am I Marlene Z kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078712 Martina Burdziková Embers Leawrey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059712 Lenka Hlaváčková Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS