Cz En

24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2

  1. Datum: 17. 11. 2012
  2. Závod: SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 146.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 18
  11. Postupová rychlost: 2.75 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016412 Tereza Kinclová Kofí Ballade Od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 32.85 4.44 V V
2 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny 0 0 0.0 0.0 36.78 3.97 V V
3 047312 Kateřina Rážová Dare to Dream Great Lady 0 0 0.0 0.0 39.28 3.72 V V
4 040210 Lucie Lukášová Akim 0 0 0.0 0.0 46.06 3.17 V V
5 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 1 0 0.0 5.0 31.22 4.68 V V
6 081512 Lucie Černá Black 1 0 0.0 5.0 40.87 3.57 V V
7 024812 Miroslav Válek Adina z Ginina Mirošovského Podbrdí 0 1 0.0 5.0 42.12 3.47 V V
8 063812 Ivana Vošahlíková Angie 2 0 0.0 10.0 38.32 3.81 VD VD
9 066112 Anna Postniková Svana Sinensis Bohemia 2 0 0.0 10.0 45.97 3.18 VD VD
10 078712 Martina Burdziková Embers Leawrey 1 1 0.0 10.0 49.22 2.97 VD VD
11 023012 Dana Sedláková Aniffe z Říše fantazie 1 2 0.0 15.0 40.07 3.64 VD VD
12 072712 Luboš Uhlíř Am I Marlene Z kovárny 1 2 0.0 15.0 50.56 2.89 VD VD
13 050612 Marek Rejmon Baron Sunset Dalmatian 2 1 2.47 17.47 55.47 2.63 D D
14 081811 Klára Fremutová Evanescent Love Leawrey 0 2 9.53 19.53 62.53 2.33 D D
15 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 3 1 0.0 20.0 38.84 3.76 D D
16 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora 3 1 0.0 20.0 48.57 3.01 D D
17 081911 Klára Fremutová Belle Etoile D´Or De Cabrenysset 2 1 19.35 34.35 72.35 2.02 BO BO
DIS 042312 Kristýna Hávová Quincy Agatha z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015912 Kateřina Veinlichová Beauty Angie ze Štokova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002812 Vladimír Zykán Beckie Morrison DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070212 Michaela Nováková AC-DC Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028312 Lenka Svobodová Dareios z Lhotecké linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058612 Jakub Zuza Polla Rudolfovská skála DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040611 Jana Rajtrová Belfast Bila Kaífa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028211 Šárka Kejvalová Ebony Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021912 Eliška Singerová Gremlin Gardy Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069012 Pavla Chlustinová Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038612 Veronika Zikmundová Dastyn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055012 Blanka Škvorová A-Babeta Libušský Brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059712 Lenka Hlaváčková Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS