Cz En

24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1

  1. Datum: 17. 11. 2012
  2. Závod: SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 54.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.17 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 0 0 0.0 0.0 43.34 3.95 V V
2 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 0 0 0.0 0.0 43.4 3.94 V V
3 038310 Lucie Lukášová Bona 0 0 0.0 0.0 44.68 3.83 V V
4 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 33.0 5.18 V V
5 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers 1 0 0.0 5.0 43.28 3.95 V V
6 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 0 1 0.0 5.0 44.97 3.8 V V
7 011711 Libor Plášil Ace of Speedy Dream 2 0 0.0 10.0 35.37 4.83 VD VD
8 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 1 0.0 10.0 38.78 4.41 VD VD
9 006512 Daniela Lekičová Iconic Lady Sirius Nova 1 1 0.57 10.57 54.57 3.13 VD VD
10 039610 Klára Fremutová Becomes to you Leawrey 2 0 3.25 13.25 57.25 2.99 VD VD
11 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 3 1 0.0 20.0 41.91 4.08 D D
12 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 3 1 0.0 20.0 50.6 3.38 D D
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010711 Zdeňka Loužecká Lillian Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026912 Pavla Marková Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017411 Ivana Barošová Farrah Fawcett Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060808 Kateřina Uhlířová Arwen Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040706 Monika Mikšová Jenny Lee Rose DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021710 Kamila Pilnáčková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052308 Andrea Plášilová Draco Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013109 Veronika Bínová Bay Šedá He-Fra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058709 Lenka Svobodová Roxie Black Grand Calvera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS