Cz En

Agility individuals

  1. Datum: 11. 11. 2012
  2. Závod: Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012
  3. Rozhodčí: Steppan, Gabriele (AT)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 79.0 s
  7. Délka: 194.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 36.34 5.34 V V
2 Silvia Trkman Even Sweets Granting Pleasure - "Bu" 0 0 0.0 0.0 37.55 5.17 V V
3 Silvia Trkman Beck's Hill Fast and Furious - "Bi" 0 0 0.0 0.0 37.9 5.12 V V
4 059511 Olga Edrová Tom Miveko 0 0 0.0 0.0 38.1 5.09 V V
5 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 38.41 5.05 V V
6 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 0 0 0.0 0.0 38.53 5.04 V V
7 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 38.66 5.02 V V
8 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 38.88 4.99 V V
9 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 38.91 4.99 V V
10 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 39.31 4.94 V V
11 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 39.43 4.92 V V
12 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 39.44 4.92 V V
13 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 40.49 4.79 V V
14 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 40.5 4.79 V V
15 Barbara Kaczmarczyk Ashka Valkar - "Saszka" 0 0 0.0 0.0 40.61 4.78 V V
16 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 0.0 0.0 40.7 4.77 V V
17 Joanna Kaminska Zefira la Unika Black Energizer - "Zafira" 0 0 0.0 0.0 40.88 4.75 V V
17 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 0 0.0 0.0 40.88 4.75 V V
18 Ilaria Rizzo Top of The World Brains' and Beauty - "Tulip" 0 0 0.0 0.0 41.42 4.68 V V
19 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 0 0 0.0 0.0 41.51 4.67 V V
20 047510 Barbora Lerlová Ace To Win Tachyon 0 0 0.0 0.0 41.73 4.65 V V
21 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 0 0 0.0 0.0 41.81 4.64 V V
22 040409 Jesika Jurečková Ejmy 0 0 0.0 0.0 42.5 4.56 V V
23 014509 Hana Honsová Oskar 0 0 0.0 0.0 42.57 4.56 V V
24 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 0 0 0.0 0.0 43.39 4.47 V V
25 024409 Petra Marečková A3Ch Acid Apple Koryfej 0 0 0.0 0.0 44.45 4.36 V V
26 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 44.73 4.34 V V
27 Anna Skaja POWERFUL ENERGY DRINK Delayla - "Drink" 0 0 0.0 0.0 44.82 4.33 V V
28 Beata BANASZAK VINYL VIOLA KO-TO-RA - "VIOLA" 0 0 0.0 0.0 45.58 4.26 V V
29 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 46.62 4.16 V V
30 Michał Pieniak Absolut Beginer BC Vangeldis - "BENEK" 0 0 0.0 0.0 47.3 4.1 V V
31 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 0.74 0.74 49.74 3.9 V V
32 003111 Anežka Bartáková Atacama Queen Elsa 0 0 1.47 1.47 50.47 3.84 V V
33 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders 1 0 0.0 5.0 37.34 5.2 V V
34 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 1 0 0.0 5.0 38.78 5.0 V V
35 Caterina Rolli Charriot - "Milka" 1 0 0.0 5.0 38.85 4.99 V V
36 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 39.79 4.88 V V
37 Justyna Damec Travis Red Team Tempo - "Red" 1 0 0.0 5.0 41.8 4.64 V V
38 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 41.98 4.62 V V
39 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 42.44 4.57 V V
40 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 0 0.0 5.0 44.04 4.41 V V
41 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 1 0 0.0 5.0 44.33 4.38 V V
42 049609 Ludmila Bučková Ben 1 0 0.0 5.0 44.82 4.33 V V
43 037305 Eva Neumannová Bobeš 1 0 0.0 5.0 46.51 4.17 V V
44 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 1 0.0 5.0 46.89 4.14 V V
45 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 0 1 0.0 5.0 48.86 3.97 V V
46 Beata BANASZAK WENDY KO-TO-RA - "Wendy" 1 0 0.07 5.07 49.07 3.95 V V
47 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 5.34 5.34 54.34 3.57 V V
48 018209 Diana Vyskočilová A3Ch Ari 0 1 0.96 5.96 49.96 3.88 V V
49 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox 0 1 1.16 6.16 50.16 3.87 VD VD
50 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 38.41 5.05 VD VD
51 Robert Domaszewicz Daquiri z Tylenu Moravia - "" 2 0 0.0 10.0 39.02 4.97 VD VD
52 033508 Jana Neumanová Youtoo Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 40.81 4.75 VD VD
53 Antonio Fortino Max - "Max" 1 1 0.0 10.0 41.66 4.66 VD VD
54 058508 Milan Raschka Arasz Csoki Méhes - Kerti 2 0 0.0 10.0 42.22 4.59 VD VD
55 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky 1 1 0.0 10.0 43.04 4.51 VD VD
56 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 1 1 0.0 10.0 44.37 4.37 VD VD
57 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 1 1 0.0 10.0 46.4 4.18 VD VD
58 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 1 1 0.0 10.0 47.4 4.09 VD VD
59 042108 Monika Vosyková Maggie May Cinnaberry's 1 0 6.03 11.03 55.03 3.53 VD VD
60 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 2 2.43 12.43 51.43 3.77 VD VD
61 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 12.82 12.82 61.82 3.14 VD VD
62 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 3 0 0.0 15.0 45.98 4.22 VD VD
63 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 1 2 0.0 15.0 48.78 3.98 VD VD
64 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 3 1 0.0 20.0 42.72 4.54 D D
65 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 3 1 0.05 20.05 49.05 3.96 D D
66 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 1 2 5.83 20.83 54.83 3.54 D D
67 000408 Martina Hodková And I Want ... Diandra 1 2 6.72 21.72 55.72 3.48 D D
68 Monika Rylska TESSA RED Teamtempo - "Tess" 3 2 0.0 25.0 44.97 4.31 D D
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007909 Nikol Horáková Angela Z Labských pískovců DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000708 Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006308 Jana Zvonková Sarah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055009 Marcela Krejčíková Bugs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074109 Anna Jarošová Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Sabrina Hauser Victory of Jennifer´s Bonfire - "Victory" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000107 Kateřina Benešová Porsche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001404 Radomír Hošta A3Ch Keane Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS DANUTA WOŹNIAK Nikita Enigma gold de luks - "Nikita" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Marco Binelli A King of Magic - "Devil" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039108 Dušan Buček Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO