Cz En

JUMPING-L

  1. Datum: 13. 11. 2011
  2. Závod: Kladno - Jahodová bowle 2011
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 0 0 0.0 0.0 39.2 4.34 V V
2 045209 Petra Štrosová Cora Podina 0 0 0.0 0.0 40.19 4.23 V V
3 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 2.44 2.44 45.44 3.74 V V
4 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 0 0.0 5.0 39.56 4.3 V V
5 051408 Romana Fajmanová Happy Chunky Foxy Fox 1 0 0.84 5.84 43.84 3.88 V V
6 003010 Veronika Šetková Lupeš 0 0 7.29 7.29 50.29 3.38 VD VD
7 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 1 2 0.7 15.7 43.7 3.89 VD VD
8 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 2 1 2.62 17.62 45.62 3.73 D D
9 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face 1 1 9.61 19.61 52.61 3.23 D D
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025811 Adéla Fayadová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032108 Iveta Hötzelová Quitin Miraja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089109 Martina Jíchová Borgi Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019111 Anna Rybová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028310 Adéla Řeholová Chiquita Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047808 Anna Řezníčková Atomic Energy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016209 Lucie Smolíková A White Head Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081509 Marcela Sobotková Pretty Unique Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058911 Kateřina Veselá Benji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS