Cz En

Jumping

  1. Datum: 08. 12. 2012
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II.
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 154.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.67 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 34.07 4.52 V V
2 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 35.08 4.39 V V
3 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin 0 0 0.0 0.0 35.71 4.31 V V
4 052610 Petra Doleželová Bibbi Loyalluck 0 0 0.0 0.0 38.03 4.05 V V
5 Simona Mikulášová Maron - "Maron" 0 0 0.0 0.0 40.83 3.77 V V
6 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 34.4 4.48 V V
7 009112 Petra Sekerová Eni 1 0 0.0 5.0 34.51 4.46 V V
8 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 0 1 0.0 5.0 35.93 4.29 V V
9 Helena Potfajová Jacuzzi - "Zippy" 0 1 0.0 5.0 38.46 4.0 V V
10 006311 Jana Ullver Marley Ardenhill 1 0 0.0 5.0 39.7 3.88 V V
11 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo 0 1 0.0 5.0 41.3 3.73 V V
12 043206 Bohuslav Přibyl Bára 1 0 0.0 5.0 41.52 3.71 V V
13 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 30.84 4.99 VD VD
14 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 2 0 0.0 10.0 33.27 4.63 VD VD
15 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 2 0 0.0 10.0 35.18 4.38 VD VD
16 Petra Pavlišinová Amy Cuddly von Peter und Lydia - "Ejmi" 2 0 0.0 10.0 35.48 4.34 VD VD
17 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa 1 1 0.0 10.0 41.48 3.71 VD VD
18 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 2 4.46 14.46 46.46 3.31 VD VD
19 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine 2 1 0.0 15.0 38.7 3.98 VD VD
20 064612 Blanka Kovaláková Flashdance Alkyra 3 1 0.0 20.0 38.43 4.01 D D
DIS 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039012 Lenka Dušánková Just for Anne Puella Fera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069811 Karolína Janáčová Granit z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049612 Irena Vyvlečková Izabela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078012 Hana Korytarová Almadale Black Tenderline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000412 Michal Najman BIG WONDER von Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014012 Hana Zemánková Erin Silver z Henrisaru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037907 Lucie Glejdurová Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068212 Alena Nekvasilová Barney Renčín ranč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039508 Alena Nekvasilová Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014112 Hana Zemánková ml. Loveley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO