Cz En

Jumping L

  1. Datum: 15. 12. 2012
  2. Závod: Mikulov - Podpálavská drkotačka II.
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.78 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 33.69 5.05
2 049609 Ludmila Bučková Ben 0 0 0.0 0.0 36.2 4.7
3 023508 Kateřina Novotná Lambra Katama King 0 0 0.0 0.0 42.6 3.99
4 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 34.85 4.88
5 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera 1 0 0.0 5.0 35.34 4.81
6 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 1 0 0.0 5.0 38.26 4.44
7 006208 Eva Homolková Amarethy Fidelis et Fortis 1 0 0.0 5.0 41.6 4.09
8 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky 2 0 0.0 10.0 33.58 5.06
9 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine 2 0 0.0 10.0 34.26 4.96
10 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 2 0 0.0 10.0 34.91 4.87
11 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 1 1 0.0 10.0 36.42 4.67
12 Odkladalová Lenka Fredy Bundášik 1 1 0.0 10.0 43.27 3.93
13 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 0 2 0.34 10.34 45.34 3.75
14 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 2 0 2.93 12.93 47.93 3.55
15 049612 Irena Vyvlečková Izabela 3 0 0.0 15.0 33.51 5.07
16 042610 Silvie Jasičová Affiza Morrison 2 1 0.0 15.0 39.78 4.27
17 080512 Jana Křížová Amor z Kuřimského háje 2 2 0.0 20.0 41.92 4.06
18 032111 Pavlína Doležalová Ciri Emiel Regis 1 0 16.55 21.55 61.55 2.76
19 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně 4 1 0.0 25.0 38.39 4.43
20 051512 Hana Petrlová Farra Slezský Hrádek 2 1 10.43 25.43 55.43 3.07
21 000412 Michal Najman BIG WONDER von Peter und Lydia 4 2 0.0 30.0 42.19 4.03
DIS 083412 Lucie Davidová Belle Neffie z Lhotecké linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045010 Michal Najman Amy Cuddly von Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Gerda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001611 Ivana Prokešová Ace Cassy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Čápková Marcela Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS