Cz En

Agility L

  1. Datum: 15. 12. 2012
  2. Závod: Mikulov - Podpálavská drkotačka II.
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 145.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.72 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 35.57 4.08
2 049609 Ludmila Bučková Ben 0 0 0.03 0.03 39.03 3.72
3 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 1 0 0.0 5.0 36.54 3.97
4 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky 0 1 0.0 5.0 38.42 3.77
5 000412 Michal Najman BIG WONDER von Peter und Lydia 2 0 0.0 10.0 34.32 4.22
6 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine 2 0 0.0 10.0 37.41 3.88
7 023508 Kateřina Novotná Lambra Katama King 0 0 13.14 13.14 52.14 2.78
8 080512 Jana Křížová Amor z Kuřimského háje 3 0 0.0 15.0 36.57 3.96
9 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 3 0 0.13 15.13 39.13 3.71
10 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 1 1 5.52 15.52 44.52 3.26
11 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera 0 2 10.45 20.45 49.45 2.93
DIS 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083412 Lucie Davidová Belle Neffie z Lhotecké linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051512 Hana Petrlová Farra Slezský Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049612 Irena Vyvlečková Izabela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045010 Michal Najman Amy Cuddly von Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042610 Silvie Jasičová Affiza Morrison DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032111 Pavlína Doležalová Ciri Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Gerda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001611 Ivana Prokešová Ace Cassy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Odkladalová Lenka Fredy Bundášik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Čápková Marcela Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006208 Eva Homolková Amarethy Fidelis et Fortis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009112 Petra Sekerová Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS