Cz En

Jumping L

  1. Datum: 14. 03. 2010
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 33.0 s
  5. Maximální čas: 53.0 s
  6. Délka: 155.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 4.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 0 0 1.77 1.77 34.77 4.46
2 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 3.47 3.47 36.47 4.25
3 016006 Pavla Vorlová Baldrick Nick Briesberi 0 0 3.55 3.55 36.55 4.24
4 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 1 0 1.2 6.2 34.2 4.53
5 029705 Jan Smoček Ace To Win Tachyon 1 0 2.54 7.54 35.54 4.36
6 031407 Markéta Švábová Bert 0 0 10.18 10.18 43.18 3.59
7 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 11.15 11.15 44.15 3.51
8 015305 Jan Smoček Gondor Rubínové srdce 1 1 3.97 13.97 36.97 4.19
9 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 2 1 4.97 19.97 37.97 4.08
10 036807 Martina Binarová Hoppi Fitmin 2 1 6.31 21.31 39.31 3.94
11 013710 Marek Havlík Tess od Fossinky 3 0 9.36 24.36 42.36 3.66
DIS 034408 Vlasta Vagerová Brock Au-Auriga Brie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035208 Věra Slezáková Once of Dream Moravia Campanella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006104 Zuzana Vainarová Amber Girl Leawrey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043206 Bohuslav Přibyl Bára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028204 Barbora Štouračová A3Ch Fanny Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000608 Jana Ullver Brixie Plzeňský Teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087309 Martina Wasserbauerová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001007 Kateřina Macků Awar od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003406 Eva Knapková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024207 Veronika Otýpková Daria DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039508 Alena Nekvasilová Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047509 Michaela Mlčochová Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024009 Eva Knapková Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS