Cz En

Agility S

  1. Datum: 13. 01. 2013
  2. Závod: Louny - O sněhovou vločku
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 58.0 s
  7. Délka: 147.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 38.39 3.83
2 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 0 0 0.0 0.0 38.78 3.79
3 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje 0 0 2.92 2.92 41.92 3.51
4 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis 0 1 0.0 5.0 36.96 3.98
5 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 1 0.0 5.0 38.28 3.84
6 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce 1 0 0.0 5.0 38.85 3.78
7 015206 Diana Vyskočilová A3Ch Flying Darcy Cherchez la S. 0 0 5.22 5.22 44.22 3.32
8 046809 Karel Kurc Acrazia Black Bohemia Willow 1 0 5.47 10.47 44.47 3.31
9 027109 Jana Jirsová Arleta hafies 1 0 6.22 11.22 45.22 3.25
10 077812 Aneta Obrusníková Gabrielle of Honey´s Bulls 0 1 12.66 17.66 51.66 2.85
11 018010 Lucie Zochová A3Ch Jessika 1 0 13.89 18.89 52.89 2.78
12 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans 1 1 9.42 19.42 48.42 3.04
13 041510 Ivana Suchardová A3Ch Lucky 0 2 10.28 20.28 49.28 2.98
14 000312 Zuzana Dvořáková Hermioné of Volcano Cotopaxi 0 2 13.64 23.64 52.64 2.79
15 037311 Martina Hodková Dorothea Raciborski Puch 2 1 18.47 33.47 57.47 2.56
DIS 079712 Luďka Kadeřábková Tugela Tres - Terezka z Císařského mlýna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061711 Blanka Komůrková Ubu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028910 Michaela Cesarová Gucci Glamour Flying joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066011 Miroslav Lukeš Chane Golden Baby Radeto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049010 Karolína Vybíralová Infinity Black z Ďáblovy studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057210 Martina Hodková Allien Escapade Maulebi Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022611 Iva Podholová Aura Anachsunamun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042112 Helena Pomykaczová Molly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043307 Blanka Lauterbachová Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068512 Nicol Bernardová Moonlight Queen in Black o´the Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032208 Marcela Sobotková Tornado Lou Androis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013308 Lucie Bulíková Punťa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS