Cz En

LA2

  1. Datum: 26. 01. 2013
  2. Závod: Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 132.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 16
  11. Postupová rychlost: 3.22 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 28.35 4.66 V V
2 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 28.41 4.65 V V
3 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 0 0 0.0 0.0 30.1 4.39 V V
4 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 30.6 4.31 V V
5 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 31.44 4.2 V V
6 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.53 4.06 V V
7 056311 Jana Tesařová Upin Deabei 0 0 0.0 0.0 36.75 3.59 V V
8 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 0.0 0.0 37.84 3.49 V V
9 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony 0 0 0.0 0.0 39.47 3.34 V V
10 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face 0 0 3.16 3.16 44.16 2.99 V V
11 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 0 0.0 5.0 30.8 4.29 V V
12 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 0 1 0.0 5.0 31.58 4.18 V V
13 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 0 0.0 5.0 31.92 4.14 V V
14 080812 Tereza Králová Atalia Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 32.68 4.04 V V
15 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 0 1 0.0 5.0 35.28 3.74 V V
16 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 0 1 0.0 5.0 36.41 3.63 V V
17 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei 1 0 0.0 5.0 39.55 3.34 V V
18 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 1 1 0.0 10.0 33.57 3.93 VD VD
19 Čápková Marcela Antrax Sabathore 1 1 0.0 10.0 33.69 3.92 VD VD
20 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 2 1 0.0 15.0 38.94 3.39 VD VD
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051709 Dita Korcová Elfie Drapa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074209 Lukáš Prepletaný Be Free Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047808 Anna Řezníčková Atomic Energy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Gerda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS