Cz En

JUMPING-L

  1. Datum: 26. 01. 2013
  2. Závod: Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE
  3. Rozhodčí: Kindle, Peter (CH)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.69 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 33.29 4.99 V V
2 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 34.16 4.86 V V
3 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 34.22 4.85 V V
4 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 34.47 4.82 V V
5 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 0 0 0.0 0.0 34.62 4.79 V V
6 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 34.92 4.75 V V
7 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 34.92 4.75 V V
8 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 0 0.0 0.0 36.05 4.6 V V
9 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 0 0 0.0 0.0 36.46 4.55 V V
10 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 0 0 0.0 0.0 37.2 4.46 V V
11 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 37.45 4.43 V V
12 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 0 0 0.0 0.0 38.09 4.36 V V
13 056311 Jana Tesařová Upin Deabei 0 0 0.0 0.0 39.16 4.24 V V
14 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 1 0 0.0 5.0 34.08 4.87 V V
15 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 34.75 4.78 V V
16 051709 Dita Korcová Elfie Drapa 1 0 0.0 5.0 35.82 4.63 V V
17 006308 Jana Zvonková Sarah 1 0 0.0 5.0 35.88 4.63 V V
18 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 1 0.0 5.0 36.18 4.59 V V
19 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 38.8 4.28 V V
20 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 1 0.0 5.0 39.27 4.23 V V
21 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 1 0 0.0 5.0 39.56 4.2 V V
22 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 1 0.0 5.0 39.58 4.19 V V
23 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 1 0 0.0 5.0 40.85 4.06 V V
24 033412 Tomáš Huml Missty 0 1 0.0 5.0 43.26 3.84 V V
25 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land 1 0 0.03 5.03 45.03 3.69 V V
26 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face 0 1 1.66 6.66 46.66 3.56 VD VD
27 047808 Anna Řezníčková Atomic Energy Unique Forever 2 0 0.0 10.0 37.08 4.48 VD VD
28 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 1 1 0.0 10.0 37.51 4.43 VD VD
29 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 0 2 0.0 10.0 39.33 4.22 VD VD
30 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 2 0.0 10.0 40.2 4.13 VD VD
31 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's 0 2 0.0 10.0 44.02 3.77 VD VD
32 082812 Veronika Červenková Sára 1 1 0.26 10.26 45.26 3.67 VD VD
33 078712 Martina Burdziková Embers Leawrey 0 2 7.11 17.11 52.11 3.19 D D
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Čápková Marcela Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055009 Marcela Krejčíková Bugs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074711 Martina Hodková Bred By Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079311 Kateřina Hudečková Beyond Belief Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kalisz Iwona ACE Golden Tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kalisz Leszek CUTE CELEST Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079212 Beáta Kaňková Boby z Bolkovských kopců DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kempinska Irena A LITTLE RA Eli Way DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080812 Tereza Králová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060311 Eva Panáčová Amazon Annie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074209 Lukáš Prepletaný Be Free Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056012 Jitka Slánská Daisy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049710 Barbora Tobolová Sunrise Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Gerda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083912 Alena Winterová Dusty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS