Cz En

Finále LA neděle

  1. Datum: 27. 01. 2013
  2. Závod: Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE
  3. Rozhodčí: Kindle, Peter (CH)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 185.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.56 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 35.64 5.19 V V
2 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 36.06 5.13 V V
3 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 36.88 5.02 V V
4 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 37.38 4.95 V V
5 051709 Dita Korcová Elfie Drapa 0 0 0.0 0.0 39.43 4.69 V V
6 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 41.73 4.43 V V
7 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 0 0 0.0 0.0 42.49 4.35 V V
8 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 0 0 0.0 0.0 43.78 4.23 V V
9 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 45.52 4.06 V V
10 056311 Jana Tesařová Upin Deabei 0 0 0.0 0.0 46.22 4.0 V V
11 055009 Marcela Krejčíková Bugs 0 0 0.0 0.0 50.57 3.66 V V
12 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 1 0 0.0 5.0 37.29 4.96 V V
13 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 1 0 0.0 5.0 38.53 4.8 V V
14 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 0 1 0.0 5.0 39.2 4.72 V V
15 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 39.8 4.65 V V
16 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 1 0.0 5.0 40.65 4.55 V V
17 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 0 1 0.0 5.0 40.72 4.54 V V
18 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 1 0 0.0 5.0 43.84 4.22 V V
19 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 2 0 0.0 10.0 38.67 4.78 VD VD
20 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 2 0 0.0 10.0 38.95 4.75 VD VD
21 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 1 0.0 10.0 39.68 4.66 VD VD
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS VD
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006308 Jana Zvonková Sarah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS