Cz En

LA2

  1. Datum: 27. 01. 2013
  2. Závod: Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE
  3. Rozhodčí: Kindle, Peter (CH)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 157.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 20
  11. Postupová rychlost: 3.34 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 051709 Dita Korcová Elfie Drapa 0 0 0.0 0.0 35.55 4.42 V V
2 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 35.89 4.37 V V
3 074209 Lukáš Prepletaný Be Free Unique Forever 0 0 0.0 0.0 37.01 4.24 V V
4 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 0 0 0.0 0.0 37.94 4.14 V V
5 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 39.12 4.01 V V
6 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 39.48 3.98 V V
7 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 0.0 0.0 43.19 3.64 V V
8 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land 0 0 0.0 0.0 44.15 3.56 V V
9 Vetráková Zuzana Gerda 1 0 0.0 5.0 35.93 4.37 V V
10 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 1 0 4.44 9.44 51.44 3.05 VD VD
11 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream 2 1 0.0 15.0 40.16 3.91 VD VD
12 055910 Lucie Lapišová Rek 2 1 0.0 15.0 45.66 3.44 VD VD
13 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony 1 0 11.18 16.18 58.18 2.7 D D
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Čápková Marcela Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080812 Tereza Králová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047808 Anna Řezníčková Atomic Energy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056311 Jana Tesařová Upin Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS