Cz En

So - Agility L

  1. Datum: 02. 03. 2013
  2. Závod: Sviadnov - VOSACUP 2013 - I
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.46 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 36.59 4.73
2 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 37.83 4.57
3 Joanna Kaminska Zefira la unika Black Energizer 0 0 0.0 0.0 40.96 4.22
4 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 1 0 0.0 5.0 37.97 4.56
5 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 41.16 4.2
6 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 1 0 0.0 5.0 41.64 4.15
7 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 1 0 0.0 5.0 41.87 4.13
8 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 1 0.0 5.0 43.59 3.97
9 050310 Adriana Slezáková Jatagan de Alphaville Bohemia 0 1 0.0 5.0 44.76 3.87
10 060311 Eva Panáčová Amazon Annie Devil of Highland 1 1 0.0 10.0 47.2 3.67
11 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 2 0.0 10.0 49.63 3.49
12 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox 3 0 0.0 15.0 49.87 3.47
13 Magdalena Ziolkowska Hetton Grant Bohemia Alke 3 1 0.0 20.0 40.39 4.28
14 008409 Barbora Mikušová Blue Berry Svěží vítr 4 1 0.0 25.0 42.24 4.1
15 000412 Michal Najman BIG WONDER von Peter und Lydia 3 2 0.0 25.0 43.47 3.98
DIS 062212 Lenka Kabátová Anny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069811 Karolína Janáčová Granit z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013611 Lucie Vavrečková Algida Ice Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050512 Erika Konupčíková Aida z Veverských lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004313 Lenka Prokešová Bandito's Boomerang Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049612 Irena Vyvlečková Izabela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Magdalena Ziolkowska Turk Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049210 Lenka Karasová Down with Love Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS