Cz En

Agility - sobota L

  1. Datum: 02. 03. 2013
  2. Závod: Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3)
  3. Rozhodčí: Lapanja, Mirja (SI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 141.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 32.53 4.33
2 043011 Petra Hatyláková Ema od Policie České republiky 0 0 0.0 0.0 35.27 4.0
3 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 0 0 0.0 0.0 36.66 3.85
4 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 0 0.0 0.0 39.43 3.58
5 002110 Jarmila Halířová Gala 0 0 0.0 0.0 43.31 3.26
6 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 1 0 0.0 5.0 32.82 4.3
7 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 1 0 0.0 5.0 34.05 4.14
8 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 34.26 4.12
9 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 0 0.0 5.0 38.4 3.67
10 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 1 1 0.0 10.0 36.0 3.92
11 003111 Anežka Bartáková Atacama Queen Elsa 1 1 0.0 10.0 43.36 3.25
12 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna 0 2 1.65 11.65 45.65 3.09
13 067212 Klára Stuchlíková Anemone Bellus Nitor 1 2 26.15 41.15 70.15 2.01
DIS 009012 Markéta Adam Aaron od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051709 Dita Korcová Elfie Drapa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028310 Adéla Řeholová Chiquita Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009713 Kristina Půdová Calvin of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS