Cz En

Denní Jumping 1.kolo L

  1. Datum: 06. 08. 2011
  2. Závod: Louny - Závody při LVT Louny - CACAg
  3. Rozhodčí: Kirillov, Michail (RU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 51.0 s
  7. Délka: 136.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 0 0 0.0 0.0 27.84 4.89
2 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar 0 0 0.0 0.0 29.53 4.61
3 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 0 0.0 0.0 30.3 4.49
4 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 0 0 0.0 0.0 31.73 4.29
5 045609 Jenifer Veselá A3Ch Fanny Lusika 0 0 0.0 0.0 32.47 4.19
6 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 0 0 0.0 0.0 33.17 4.1
7 149100 Veronika Vostrá Babsi Foxy Fox 0 0 1.57 1.57 35.57 3.82
8 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 1 0 0.0 5.0 31.77 4.28
9 015810 Jan Molnár Diplomat z Bengasu 1 0 0.0 5.0 32.16 4.23
10 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 0 0.0 5.0 32.24 4.22
11 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 0 1 0.28 5.28 34.28 3.97
12 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 1 1.74 6.74 35.74 3.81
13 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 30.25 4.5
14 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 1 1 2.42 12.42 36.42 3.73
15 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 1 8.39 13.39 42.39 3.21
16 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 2 1 0.0 15.0 32.94 4.13
17 029711 Kirsten Morgant Shadow Fleet Fellows 0 1 10.7 15.7 44.7 3.04
18 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 2 0 15.8 25.8 49.8 2.73
DIS 007711 Lenka Fürstlová Bedlos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033111 Hana Polcarová Cira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019009 Bořivoj Šimek Ange White Face Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060508 Aneta Štěrbová Luce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028310 Adéla Řeholová Chiquita Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050911 Veronika Vostrá Hvězdička z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050811 Veronika Vostrá Abigeil z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000311 Kirsten Morgant Gambia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS