Cz En

AGILITY

  1. Datum: 08. 01. 2011
  2. Závod: Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 179.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Kalisz Leszek Breska pod Jablonia 0 0 2.0 1.99 46.99 3.81 V V
2 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 3.0 3.11 48.11 3.72 V V
3 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 1 0 5.0 10.43 50.43 3.55 VD VD
4 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 2 0 6.0 16.17 51.17 3.5 D D
5 000408 Martina Hodková And I Want ... Diandra 0 1 13.0 17.99 57.99 3.09 D D
6 177200 Karolína Bolardtová Eldorádo od Emy Destinové 0 1 13.0 18.07 58.07 3.08 D D
7 030704 Romana Jirásková A3Ch Copelie Cinzana Diamond and Pearls 1 0 13.0 18.43 58.43 3.06 D D
8 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 1 11.0 21.49 56.49 3.17 D D
9 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 2 0 12.0 22.23 57.23 3.13 D D
10 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 1 1 13.0 22.93 57.93 3.09 D D
11 050509 Jana Haberzettlová Daiquiri Brown Aibara 1 1 14.0 24.29 59.29 3.02 D D
12 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 2 20.0 29.74 64.74 2.76 BO BO
13 032108 Iveta Hötzelová Quitin Miraja 0 2 22.0 32.17 67.17 2.66 BO BO
14 070609 Naďa Hasman Chanel des Vaux Rouges 0 2 23.0 33.0 68.0 2.63 BO BO
14 084009 Daniela Lešáková Connie 0 2 23.0 33.0 68.0 2.63 BO BO
15 077109 Lucie Majerčíková Fred 2 2 19.0 39.3 64.3 2.78 BO BO
DIS 082709 Hana Beránková Daikiry Warrior Soul DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008010 Jana Bauerová Best Z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042310 Josef Šíla Happy Chunky Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046209 Veronika Kučerová Kaira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kalisz Leszek Passim Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007008 Andrea Špalková Destiny Restless Heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019106 Helena Pomykaczová Meggi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070709 Naďa Hasman Agen Sheridano le Fano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068409 Tereza Mračková Cira Fešák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057408 Barbora Staňková Zen Moravské Srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024708 Jan Kadlec Alex Redy Od Diamantové řeky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037508 Mira Bednářová Amazon Extra Temperament DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089109 Martina Jíchová Borgi Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022404 Martina Hodková Diandra Tracy Lost Creek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059908 Zuzana Vainarová Aredondo White And Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005309 Andrea Hanousková Arny Z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084909 Jana Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081509 Marcela Sobotková Pretty Unique Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005310 Jana Škorpíková Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS