Cz En

AGILITY

  1. Datum: 08. 01. 2011
  2. Závod: Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 179.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Kalisz Iwona Gracja Obornicki Nornik 0 0 0.0 0.0 46.09 3.88 V V
2 046809 Karel Kurc Acrazia Black Bohemia Willow 0 0 3.0 2.89 52.89 3.38 V V
3 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 1 0 0.0 5.0 47.63 3.76 V V
4 048409 Veronika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 6.0 6.27 56.27 3.18 VD VD
6 007205 Jana Ulrichová (Doušová) A3Ch Qineti z Dixie 0 1 8.0 12.83 57.83 3.1 VD VD
7 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 1 1 3.0 13.08 53.08 3.37 VD VD
8 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady 1 0 11.0 15.53 60.53 2.96 VD VD
9 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 2 1 4.0 18.58 53.58 3.34 D D
10 032506 Jiřina Dusilová A3Ch Ailyn Evbiar 1 1 10.0 19.71 59.71 3.0 D D
11 032208 Marcela Sobotková Tornado Lou Androis 0 1 15.0 19.77 64.77 2.76 D D
12 085509 Barbora Kamarýtová Kešu 1 1 10.0 19.84 59.84 2.99 D D
13 081909 Kateřina Machalická Nesy 0 0 26.0 25.52 75.52 2.37 D D
14 075909 Michaela Glossová Netty z Haliparku 2 1 12.0 27.39 62.39 2.87 BO BO
15 072309 Šárka Hemerová Sendy 1 1 22.0 32.41 72.41 2.47 BO BO
DIS 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041210 Šárka Puldová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kalisz Iwona Naky Original od Lalanki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088409 Vladimíra Pátková Radan z Hrabovských luk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042810 Alena Balcarová Abby John Russell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043207 Jana Haberzettlová Acheron Nepean River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042707 Nicole Vošvrdová Ketty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043307 Blanka Lauterbachová Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058708 Zuzana Vayhel Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057210 Martina Hodková Allien Escapade Maulebi Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008610 Lenka Vošvrdová Angelo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084109 Lucie Paulová Růženka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS