Cz En

JUMPING

  1. Datum: 08. 01. 2011
  2. Závod: Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 169.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.84 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Kalisz Iwona Gracja Obornicki Nornik 0 0 0.0 0.0 37.05 4.56 V V
2 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 0 0 0.0 0.0 38.37 4.4 V V
3 048409 Veronika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 41.32 4.09 V V
4 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady 0 0 1.0 0.75 44.75 3.78 V V
5 058708 Zuzana Vayhel Charlie 0 0 1.0 1.31 45.31 3.73 V V
6 007205 Jana Ulrichová A3Ch Qineti z Dixie 0 0 2.0 1.81 45.81 3.69 V V
7 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 0 3.0 2.5 46.5 3.63 V V
8 Kalisz Iwona Naky Original od Lalanki 1 0 0.0 5.0 37.37 4.52 V V
9 042707 Nicole Vošvrdová Ketty 0 0 5.0 5.2 49.2 3.43 V V
10 032208 Marcela Sobotková Tornado Lou Androis 0 1 4.0 8.68 47.68 3.54 VD VD
11 046809 Karel Kurc Acrazia Black Bohemia Willow 1 0 4.0 8.79 47.79 3.54 VD VD
12 041210 Šárka Honnerová Max 0 0 9.0 9.49 53.49 3.16 VD VD
13 081909 Kateřina Machalická Nesy 0 0 10.0 10.19 54.19 3.12 VD VD
14 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 2 0 7.0 17.18 51.18 3.3 D D
15 072309 Šárka Hemerová Sendy 0 1 17.0 22.0 61.0 2.77 D D
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084109 Lucie Paulová Růženka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088409 Vladimíra Pátková Radan z Hrabovských luk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042810 Alena Balcarová Abby John Russell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043207 Jana Haberzettlová Acheron Nepean River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085509 Barbora Kamarýtová Kešu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075909 Michaela Glossová Netty z Haliparku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043307 Blanka Lauterbachová Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032506 Jiřina Dusilová A3Ch Ailyn Evbiar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057210 Martina Hodková Allien Escapade Maulebi Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008610 Lenka Vošvrdová Angelo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS