Cz En

Ne_Agility_ L

  1. Datum: 24. 03. 2013
  2. Závod: Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 1556.0 s
  6. Maximální čas: 111975.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 0.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 32.4 4.94
2 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 36.04 4.44
3 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.0 0.0 47.62 3.36
4 003710 Hana Vrzalová Boo Izar Nick Briesberi 0 0 0.0 0.0 52.22 3.06
5 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 33.8 4.73
6 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 0 0.0 5.0 37.12 4.31
7 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 0 1 0.0 5.0 38.1 4.2
8 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 1 0.0 5.0 39.49 4.05
9 041911 Kateřina Šafářová Amy Bocora 1 0 0.0 5.0 41.18 3.89
10 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 35.14 4.55
11 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 2 0 0.0 10.0 35.55 4.5
12 033607 Veronika Budková Dandy Dab z Černobílých 0 2 0.0 10.0 39.75 4.03
13 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 2 1 0.0 15.0 37.96 4.21
14 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant 2 1 0.0 15.0 38.78 4.13
15 084111 Olga Hábová Jimmy 1 2 0.0 15.0 51.01 3.14
16 013013 Lenka Hornová Connie Z Dejzyna dvora 2 1 0.0 15.0 58.43 2.74
17 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 3 1 0.0 20.0 40.22 3.98
18 067112 Daniela Dolejší Lady 4 1 0.0 25.0 47.92 3.34
DIS 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025909 Ilona Petrušková Delikatesa Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041011 Andrea Špirhanzlová Shegy Taien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043011 Petra Hatyláková Ema od Policie České republiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071709 Miloslava Kavková Annie od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085111 Hana Slachová Future for You Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065111 Aneta Vondrovicová Chicko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059808 Hana Kolářová Jasper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035810 Lucie Ursová Amadeus Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS