Cz En

Ne_Jump_ L

  1. Datum: 24. 03. 2013
  2. Závod: Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 152.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 27.45 5.54
2 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 0 0.0 0.0 30.33 5.01
3 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 30.61 4.97
4 041911 Kateřina Šafářová Amy Bocora 0 0 0.0 0.0 35.47 4.29
5 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 27.86 5.46
6 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar 1 0 0.0 5.0 29.63 5.13
7 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 1 0 0.0 5.0 29.76 5.11
8 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 0 0.0 5.0 30.56 4.97
9 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 30.81 4.93
10 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny 1 0 0.0 5.0 38.11 3.99
11 041011 Andrea Špirhanzlová Shegy Taien 0 1 0.0 5.0 38.38 3.96
12 085111 Hana Slachová Future for You Great Lady 0 1 2.45 7.45 42.45 3.58
13 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 1 0.0 10.0 32.66 4.65
14 084111 Olga Hábová Jimmy 1 1 0.62 10.62 40.62 3.74
15 003710 Hana Vrzalová Boo Izar Nick Briesberi 0 1 9.28 14.28 49.28 3.08
16 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 3 0 0.0 15.0 27.95 5.44
17 071709 Miloslava Kavková Annie od Betlémské pastviny 2 1 0.0 15.0 34.67 4.38
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043011 Petra Hatyláková Ema od Policie České republiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033607 Veronika Budková Dandy Dab z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059808 Hana Kolářová Jasper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065111 Aneta Vondrovicová Chicko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025909 Ilona Petrušková Delikatesa Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067112 Daniela Dolejší Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013013 Lenka Hornová Connie Z Dejzyna dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS