Cz En

So - Jumping L

  1. Datum: 23. 03. 2013
  2. Závod: Sviadnov - VOSACUP 2013 - II
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 64.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 33.64 4.76
2 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa 0 0 0.0 0.0 34.45 4.64
3 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 0 0 0.0 0.0 36.53 4.38
4 081511 Eva Sikorová Phoebe 0 0 0.0 0.0 38.08 4.2
5 062212 Lenka Kabátová Anny 0 0 1.94 1.94 41.94 3.81
6 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 32.19 4.97
7 Magdalena Ziolkowska Turk Mawlch 1 0 0.0 5.0 32.25 4.96
8 Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 33.55 4.77
9 008409 Barbora Mikušová Blue Berry Svěží vítr 1 0 0.0 5.0 35.05 4.56
10 060311 Eva Panáčová Amazon Annie Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 35.75 4.48
11 025610 Ivana Ondrušová Ema 1 0 0.0 5.0 36.3 4.41
12 Wanda Krawczuk Tenth Creek Ranch Dandy 0 1 1.08 6.08 41.08 3.89
13 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony 1 0 3.17 8.17 43.17 3.71
14 Magdalena Ziolkowska Hetton Grant Bohemia Alke 2 0 0.0 10.0 31.38 5.1
15 045012 Johana Supíková Honey 0 2 5.31 15.31 45.31 3.53
16 078712 Martina Burdziková Embers Leawrey 2 0 6.29 16.29 46.29 3.46
17 022112 Kateřina Bulawová A3Ch Berta z Portyčské zahrady 4 1 22.0 47.0 62.0 2.58
DIS 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080811 Alena Vincurová Ora Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Daria Basiewicz Night in Black z Kovarny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080812 Tereza Králová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS