Cz En

Jumping L

  1. Datum: 03. 11. 2012
  2. Závod: Olomouc - Nové Sady - Agility závody
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 149.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.92 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 0.0 0.0 28.15 5.29
2 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 29.41 5.07
3 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 30.24 4.93
4 037907 Lucie Glejdurová Jenny 0 0 0.0 0.0 32.02 4.65
5 Leszek Kalisz Breska pod Jablonia 2 0 0.0 10.0 31.17 4.78
6 049612 Irena Vyvlečková Izabela 1 1 0.0 10.0 31.46 4.74
7 055910 Lucie Lapišová Rek 1 1 0.0 10.0 32.93 4.52
8 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 2 0 0.0 10.0 35.43 4.21
DIS 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Irena Kempinska A LITTLE RA Eli Way DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030212 Petra Macáková Arachne Temple of Sachmet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045408 Edita Pluháčková Bety Sen Pastýřů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043608 Veronika Cápalová Brown Dancer Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028612 Markéta Klanduchová Exceptional Kazari Toyo-Ken DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025711 Alena Kynclová Bizzy Z Temného Hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042110 Alena Kynclová Kid Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056311 Jana Tesařová Upin Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022409 Eva Janáková A3Ch Brazílie Bila Kaífa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055712 Marie Poliánová Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009112 Petra Sekerová Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS