Cz En

neděle - agility L

  1. Datum: 04. 11. 2012
  2. Závod: Olomouc - Nové Sady - Agility závody
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.63 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 37.63 4.73
2 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 39.72 4.48
3 067811 Miroslava Brücknerová Pepina 0 0 0.0 0.0 40.45 4.4
4 037907 Lucie Glejdurová Jenny 0 0 0.0 0.0 42.74 4.16
5 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine 0 0 0.0 0.0 43.74 4.07
6 049612 Irena Vyvlečková Izabela 0 1 0.0 5.0 45.25 3.93
7 081511 Eva Sikorová Phoebe 0 1 0.0 5.0 47.17 3.77
8 040212 Jana Koutníková Aillie Moravian Gate 1 0 1.69 6.69 50.69 3.51
9 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 2 0 0.0 10.0 41.75 4.26
10 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu 0 2 0.0 10.0 42.99 4.14
11 Irena Kempinska A LITTLE RA Eli Way 1 1 0.0 10.0 43.19 4.12
12 064612 Blanka Kovaláková Flashdance Alkyra 1 1 0.0 10.0 44.15 4.03
13 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 3 0 0.0 15.0 38.41 4.63
14 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 3 0 0.0 15.0 42.0 4.24
15 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 3 0 0.0 15.0 44.55 4.0
16 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce 1 1 6.31 16.31 55.31 3.22
17 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 2 2 0.0 20.0 40.38 4.41
18 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel 1 2 5.54 20.54 54.54 3.26
19 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 2 2 3.38 23.38 52.38 3.4
DIS 055712 Marie Poliánová Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064212 Ivana Ondrušová A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014012 Hana Zemánková Erin Silver z Henrisaru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043608 Veronika Cápalová Brown Dancer Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028612 Markéta Klanduchová Exceptional Kazari Toyo-Ken DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056311 Jana Tesařová Upin Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043206 Bohuslav Přibyl Bára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS