Cz En

neděle - jumping L

  1. Datum: 04. 11. 2012
  2. Závod: Olomouc - Nové Sady - Agility závody
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 139.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.66 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 26.33 5.28
2 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 0 0 0.0 0.0 28.44 4.89
3 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 28.61 4.86
4 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 0 0 0.0 0.0 28.82 4.82
5 081511 Eva Sikorová Phoebe 0 0 0.0 0.0 29.35 4.74
6 037907 Lucie Glejdurová Jenny 0 0 0.0 0.0 29.68 4.68
7 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine 0 0 0.0 0.0 29.83 4.66
8 043206 Bohuslav Přibyl Bára 0 0 0.0 0.0 35.83 3.88
9 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 1 0 0.0 5.0 29.41 4.73
10 Leszek Kalisz Breska pod Jablonia 1 0 0.0 5.0 29.56 4.7
11 040212 Jana Koutníková Aillie Moravian Gate 1 0 0.0 5.0 33.88 4.1
12 078112 Veronika Urbášková Winslide's Top Vibe Winslide 0 1 0.0 5.0 33.89 4.1
13 043608 Veronika Cápalová Brown Dancer Gasko Prim 1 0 0.13 5.13 38.13 3.65
14 056311 Jana Tesařová Upin Deabei 2 0 0.0 10.0 28.83 4.82
15 049612 Irena Vyvlečková Izabela 1 1 0.0 10.0 31.17 4.46
16 064212 Ivana Ondrušová A3Ch Agira Z Košic 1 1 0.0 10.0 33.65 4.13
17 064612 Blanka Kovaláková Flashdance Alkyra 1 1 0.32 10.32 38.32 3.63
18 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream 1 2 0.0 15.0 35.24 3.94
19 014012 Hana Zemánková Erin Silver z Henrisaru 0 1 10.78 15.78 48.78 2.85
20 025610 Ivana Ondrušová Ema 1 2 1.06 16.06 39.06 3.56
21 055712 Marie Poliánová Fine Day Alkyra 3 1 0.0 20.0 33.74 4.12
22 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis 1 2 5.29 20.29 43.29 3.21
23 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel 2 2 4.51 24.51 42.51 3.27
24 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 7 0 0.0 35.0 26.37 5.27
DIS Irena Kempinska A LITTLE RA Eli Way DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028612 Markéta Klanduchová Exceptional Kazari Toyo-Ken DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS