Cz En

Agility

  1. Datum: 13. 04. 2013
  2. Závod: Oldřichov - Chlumecký lvíček
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.85 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia 0 0 0.0 0.0 37.5 4.21 V V
2 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 39.07 4.04 V V
3 004011 Stela Šimpachová A3Ch Trixie 0 0 0.0 0.0 39.25 4.03 V V
4 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 0 0 0.82 0.82 41.82 3.78 V V
5 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 1.81 1.81 42.81 3.69 V V
6 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 0 2.25 2.25 43.25 3.65 V V
7 009508 Blanka Fričová A3Ch Bonnie Gold Lenfir 1 0 0.0 5.0 40.78 3.87 V V
8 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 1 0 0.99 5.99 41.99 3.76 V V
9 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 1 2.4 7.4 43.4 3.64 VD VD
10 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop 0 0 9.01 9.01 50.01 3.16 VD VD
11 030611 Alice Boháčová Kewpie Černý faun 0 1 7.77 12.77 48.77 3.24 VD VD
12 042112 Helena Pomykaczová Molly 0 1 8.26 13.26 49.26 3.21 VD VD
13 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce 0 1 11.87 16.87 52.87 2.99 D D
14 075909 Michaela Glossová Netty z Haliparku 2 0 7.88 17.88 48.88 3.23 D D
15 037311 Martina Hodková Dorothea Raciborski Puch 0 2 11.93 21.93 52.93 2.99 D D
16 013308 Lucie Bulíková Punťa 0 1 17.89 22.89 58.89 2.68 D D
17 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 0 2 15.37 25.37 56.37 2.8 D D
18 001912 Radomila Schmiedová Barney 3 2 12.45 37.45 53.45 2.96 BO BO
19 004412 Karolína Cibuzarová Eshly 1 2 24.13 39.13 65.13 2.43 BO BO
20 013213 Adéla Mikulová Ari z Chlumína 0 1 38.63 43.63 79.63 1.98 BO BO
DIS 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057210 Martina Hodková Allien Escapade Maulebi Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005011 Blanka Fričová Baffy Black Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS