Cz En

Jumping L

  1. Datum: 21. 04. 2013
  2. Závod: Kutná Hora - Kutnohorský groš 4.ročník - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.27 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky 0 0 0.0 0.0 27.98 5.65
2 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 28.97 5.45
3 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 29.81 5.3
4 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 0 0.0 0.0 30.09 5.25
5 037305 Eva Neumannová Bobeš 0 0 0.0 0.0 30.27 5.22
6 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.67 4.99
7 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 0 0 0.0 0.0 34.64 4.56
8 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 0.0 0.0 35.43 4.46
9 041911 Kateřina Šafářová Amy Bocora 0 0 1.04 1.04 38.04 4.15
10 030309 Hana Vaníčková Arny Czech Imp 0 0 3.95 3.95 40.95 3.86
11 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen 1 0 0.0 5.0 29.48 5.36
12 033005 Romana Košťálová Quargo Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 32.12 4.92
13 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 1 0 0.0 5.0 32.86 4.81
14 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 2 0 0.0 10.0 29.45 5.37
15 023410 Radka Karčová Bert 2 0 0.0 10.0 30.46 5.19
16 031009 Martina Kalábová Arie Z Lhotecké Linie 1 1 0.0 10.0 30.83 5.12
17 009510 Hana Bínová A Linn Charlie M'S Flimex 1 1 0.0 10.0 35.56 4.44
18 053112 Kateřina Červenková Juka Rubínové srdce 0 2 0.61 10.61 37.61 4.2
19 011711 Libor Plášil Ace of Speedy Dream 1 1 3.19 13.19 40.19 3.93
20 025409 Taťána Šmolíková Nepomuk Vom Skuddenhof 1 1 4.21 14.21 41.21 3.83
21 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 2 2 0.0 20.0 34.98 4.52
DIS 083012 Nikola Burianová Daisy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059811 Eva Michálková Click od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020310 Libor Plášil Draco Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083412 Lucie Davidová Belle Neffie z Lhotecké linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS