Cz En

Jumping CACAg L

  1. Datum: 21. 04. 2013
  2. Závod: Kutná Hora - Kutnohorský groš 4.ročník - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 153.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky 0 0 0.0 0.0 29.55 5.18
2 011711 Libor Plášil Ace of Speedy Dream 0 0 0.0 0.0 29.79 5.14
3 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 0 0 0.0 0.0 31.44 4.87
4 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 0 0 0.0 0.0 31.5 4.86
5 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.96 4.79
6 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 32.75 4.67
7 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen 0 0 0.0 0.0 34.23 4.47
8 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 0 0 0.87 0.87 36.87 4.15
9 006208 Eva Homolková Amarethy Fidelis et Fortis 0 0 4.54 4.54 40.54 3.77
10 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 1 0 0.0 5.0 31.89 4.8
11 030309 Hana Vaníčková Arny Czech Imp 0 0 9.28 9.28 45.28 3.38
12 020310 Libor Plášil Draco Lusika 2 0 0.0 10.0 33.27 4.6
13 041911 Kateřina Šafářová Amy Bocora 1 0 5.46 10.46 41.46 3.69
14 001910 Eva Vácová Antonie Barunidlo 0 0 12.1 12.1 48.1 3.18
15 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 2 0 3.59 13.59 39.59 3.86
16 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 2 1 0.0 15.0 35.94 4.26
17 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady 1 1 12.91 22.91 48.91 3.13
18 056910 Veronika Hučíková Lusk Z Česlova 3 1 3.72 23.72 39.72 3.85
19 083012 Nikola Burianová Daisy Czech Imp 4 1 0.0 25.0 35.56 4.3
DIS 081212 Michaela Oliberiusová Dorka Dakam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009510 Hana Bínová A Linn Charlie M'S Flimex DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053112 Kateřina Červenková Juka Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083412 Lucie Davidová Belle Neffie z Lhotecké linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052610 Petra Doleželová Bibbi Loyalluck DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008712 Šárka Hanzálková Delfík Strakatý samet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059811 Eva Michálková Click od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013712 Jindra Nováková Anka Z Luční ulice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031009 Martina Kalábová Arie Z Lhotecké Linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023410 Radka Karčová Bert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033005 Romana Košťálová Quargo Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065509 Lenka Raková Hanny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037305 Eva Neumannová Bobeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087912 Kristýna Lérová Akira od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025409 Taťána Šmolíková Nepomuk Vom Skuddenhof DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS