Cz En

neděle_agility L

  1. Datum: 21. 04. 2013
  2. Závod: Plzeň Doubravka - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 191.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.47 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 47.18 4.05
2 011112 Hana Kopalová Lentilka Od Emy Destinové 0 0 2.53 2.53 57.53 3.32
3 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 47.14 4.05
4 004311 Jaroslav Vakeš BARK Dark Jewel 1 0 0.0 5.0 49.16 3.89
5 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 52.02 3.67
6 033607 Veronika Budková Dandy Dab z Černobílých 0 1 1.52 6.52 56.52 3.38
7 Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 46.47 4.11
8 085512 Klára Honomichlová Oki Doki Aibara 2 0 0.0 10.0 47.02 4.06
9 012709 Lucie Náplavová Angel Face Anarinya 1 1 2.09 12.09 57.09 3.35
DIS 082209 Barbora Banýrová Budinka Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055009 Marcela Krejčíková Bugs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050311 Markéta Němcová Nermyš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062911 Barbora Hinnerová Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032512 Libor Hlavatý Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005513 Ivana Kaslová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051909 Alena Pecháčková Bart Bartova Lípa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045412 Alena Pecháčková Ajša Z Ginina Mirošovského podbrdí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085111 Hana Slachová Future for You Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011210 Veronika Budková Bina Bartova Lípa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002708 Veronika Dudková Honey Cookie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033412 Tomáš Huml Missty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020411 Blanka Krumposová Jordy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026011 Jiří Kříž Flying Phoenix Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081509 Marcela Sobotková Pretty Unique Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003710 Hana Vrzalová Boo Izar Nick Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065111 Aneta Vondrovicová Chicko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019912 Ilona Vávrová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS