Cz En

neděle_jump L

  1. Datum: 21. 04. 2013
  2. Závod: Plzeň Doubravka - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002708 Veronika Dudková Honey Cookie Fitmin 0 0 0.0 0.0 31.64 5.5
2 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 33.2 5.24
3 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.15 4.95
4 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 0 0 0.0 0.0 36.53 4.76
5 012709 Lucie Náplavová Angel Face Anarinya 0 0 0.0 0.0 37.35 4.66
6 081509 Marcela Sobotková Pretty Unique Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 38.61 4.51
7 085111 Hana Slachová Future for You Great Lady 0 0 0.0 0.0 39.5 4.41
8 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten 0 0 0.0 0.0 40.19 4.33
9 050311 Markéta Němcová Nermyš 0 0 1.45 1.45 42.45 4.1
10 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 0 0.0 5.0 32.62 5.33
11 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 0 0.0 5.0 33.37 5.21
12 026011 Jiří Kříž Flying Phoenix Xapatán 0 1 0.0 5.0 35.51 4.9
13 051909 Alena Pecháčková Bart Bartova Lípa 1 0 0.0 5.0 36.29 4.79
14 004311 Jaroslav Vakeš BARK Dark Jewel 1 0 0.0 5.0 37.76 4.61
15 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei 0 1 0.0 5.0 40.48 4.3
16 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 0 1 0.0 5.0 40.91 4.25
17 011112 Hana Kopalová Lentilka Od Emy Destinové 0 0 5.83 5.83 46.83 3.72
18 045412 Alena Pecháčková Ajša Z Ginina Mirošovského podbrdí 2 0 0.0 10.0 37.02 4.7
19 003710 Hana Vrzalová Boo Izar Nick Briesberi 0 0 14.67 14.67 55.67 3.13
20 020411 Blanka Krumposová Jordy 2 1 0.61 15.61 41.61 4.18
21 085512 Klára Honomichlová Oki Doki Aibara 3 1 5.3 25.3 46.3 3.76
DIS 033607 Veronika Budková Dandy Dab z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011210 Veronika Budková Bina Bartova Lípa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033412 Tomáš Huml Missty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019912 Ilona Vávrová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082209 Barbora Banýrová Budinka Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062911 Barbora Hinnerová Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032512 Libor Hlavatý Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005513 Ivana Kaslová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS