Cz En

Sobota jumping L

  1. Datum: 20. 04. 2013
  2. Závod: Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 3. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 3. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 130.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.71 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015810 Jan Molnár Diplomat z Bengasu 0 0 0.0 0.0 26.6 4.89
2 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 0.0 0.0 26.83 4.85
3 045609 Jenifer Veselá A3Ch Fanny Lusika 0 0 0.0 0.0 27.2 4.78
4 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 27.35 4.75
5 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 0.0 0.0 30.87 4.21
6 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 0.0 0.0 31.35 4.15
7 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara 0 0 0.0 0.0 32.59 3.99
8 053208 Eva Lišková Kassiopea The Best Raul 0 0 0.0 0.0 33.45 3.89
9 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 25.18 5.16
10 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 1 0 0.0 5.0 25.42 5.11
11 025111 Zuzana Říhová Bandar - Šáh Bila Kaifa 1 0 0.0 5.0 28.5 4.56
12 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 28.93 4.49
13 053108 Eva Lišková Knock on Heaven Door Raul 1 0 0.22 5.22 35.22 3.69
14 030112 Elena Ermolová Garp Xapatan 0 1 0.9 5.9 35.9 3.62
15 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya 2 0 0.0 10.0 26.8 4.85
16 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 0 2 0.0 10.0 33.03 3.94
17 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 3 0 0.0 15.0 23.55 5.52
18 015912 Kateřina Veinlichová Beauty Angie ze Štokova 2 1 0.0 15.0 28.45 4.57
19 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 3 1 0.0 20.0 25.5 5.1
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Iwona Kalisz Golden Tiger ACE (FCI) DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Leszek Kalisz CUTE CELEST Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049312 Eva Lišková Fata Morgana od Bílé laně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033112 Petra Pivcová Figaro od Bílé laně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022211 Dagmar Stehlíková Nelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017411 Ivana Barošová Farrah Fawcett Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013709 Jana Monhartová Archie Z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS