Cz En

Nedele agility L

  1. Datum: 21. 04. 2013
  2. Závod: Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 3. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 3. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 31.34 5.23
2 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 0 0.0 0.0 32.56 5.04
3 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 0 0 0.0 0.0 34.81 4.71
4 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 0 0 0.0 0.0 37.5 4.37
5 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber 0 0 5.0 5.0 50.0 3.28
6 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 1 0 0.0 5.0 32.44 5.06
7 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei 1 0 0.0 5.0 37.05 4.43
8 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice 1 0 0.0 5.0 38.25 4.29
9 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 0 0.0 5.0 43.41 3.78
10 045609 Jenifer Veselá A3Ch Fanny Lusika 0 1 0.0 5.0 43.43 3.78
11 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 1 0.0 10.0 37.72 4.35
12 013709 Jana Monhartová Archie Z Ohromujícího světa 0 2 0.0 10.0 38.94 4.21
13 015810 Jan Molnár Diplomat z Bengasu 2 0 0.0 10.0 44.56 3.68
14 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 1 0 5.3 10.3 50.3 3.26
15 033112 Petra Pivcová Figaro od Bílé laně 2 0 1.0 11.0 46.0 3.57
16 022211 Dagmar Stehlíková Nelly 1 0 8.94 13.94 53.94 3.04
17 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara 3 0 0.0 15.0 36.94 4.44
18 Leszek Kalisz CUTE CELEST Devil of Highland 2 1 0.0 15.0 38.59 4.25
19 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 3 0 0.0 15.0 38.8 4.23
20 053108 Eva Lišková Knock on Heaven Door Raul 2 0 6.22 16.22 51.22 3.2
21 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 4 1 0.0 25.0 38.09 4.31
22 053208 Eva Lišková Kassiopea The Best Raul 1 2 11.4 26.4 56.4 2.91
23 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny 1 1 22.71 32.71 67.71 2.42
24 049312 Eva Lišková Fata Morgana od Bílé laně 3 2 14.81 39.81 59.81 2.74
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Iwona Kalisz Golden Tiger ACE (FCI) DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015912 Kateřina Veinlichová Beauty Angie ze Štokova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030112 Elena Ermolová Garp Xapatan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS