Cz En

Agility L

  1. Datum: 27. 04. 2013
  2. Závod: Opatovice nad Labem - Jarní závody SIRIUS 2013
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 81.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 40.88 4.18
2 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 1 0 0.0 5.0 35.21 4.86
3 090209 Jan Souček Cassidy od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 36.39 4.7
4 024407 Vladana Šimková Annie Dot Hardy Horde 1 0 4.63 9.63 47.63 3.59
5 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky 2 0 0.0 10.0 35.02 4.88
6 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 3 0 0.0 15.0 37.22 4.59
7 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky 2 1 0.0 15.0 42.59 4.02
8 013512 Dagmar Lukavská Delta 2 1 3.5 18.5 46.5 3.68
9 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 1 2 3.97 18.97 46.97 3.64
10 017109 Lucie Šárovcová Amir Aboriginal Masšery 1 1 15.79 25.79 58.79 2.91
11 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita 2 1 14.12 29.12 57.12 2.99
DIS 039311 Lucie Břízová Bad Boy Bond Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081712 Andrea Kopecká Wessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068311 Petra Tůmová Aiko Nieder Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014511 Kateřina Krausová Ideal Image Z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043410 Barbora Vaníčková Princess Blue Joey Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015312 Martina Komínová Great Spirit Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048909 Monika Šimková Adéla od Ančičky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019611 Veronika Knill-Fejglová Azira le Coeur Pur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012013 Kristýna Zechová Rising Gold Star Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088609 Eliška Olbrichová Onie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062411 Dana Tůmová Axis Nieder Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058511 Simona Šarochová Sherry The fateful choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS