Cz En

Agility 1

  1. Datum: 27. 04. 2013
  2. Závod: Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky
  3. Rozhodčí: Verbesselt, Jean Pierre (BE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 197.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 39.42 5.0
2 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 40.55 4.86
3 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 41.11 4.79
4 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 41.31 4.77
5 055910 Lucie Lapišová Rek 0 0 0.0 0.0 42.7 4.61
6 051709 Dita Korcová Elfie Drapa 0 0 0.0 0.0 43.32 4.55
7 049612 Irena Vyvlečková Izabela 0 0 0.0 0.0 43.63 4.52
8 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 0.0 0.0 44.19 4.46
9 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers 0 0 0.0 0.0 44.72 4.41
10 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 45.0 4.38
11 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 45.95 4.29
12 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 0 0.0 0.0 47.48 4.15
13 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 39.84 4.94
14 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 40.67 4.84
15 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 1 0 0.0 5.0 40.92 4.81
16 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 41.02 4.8
17 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 44.52 4.42
18 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 0 1 0.0 5.0 48.1 4.1
19 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash 1 0 1.07 6.07 50.07 3.93
20 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna 1 0 1.98 6.98 50.98 3.86
21 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 38.96 5.06
22 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky 1 1 0.0 10.0 41.49 4.75
23 006308 Jana Zvonková Sarah 1 1 0.0 10.0 45.02 4.38
24 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 2 0 0.0 10.0 45.1 4.37
25 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 2 0.0 10.0 47.4 4.16
26 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 2 0 0.0 10.0 47.79 4.12
27 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 2 2.16 12.16 51.16 3.85
28 000107 Kateřina Benešová Porsche 0 1 8.58 13.58 57.58 3.42
29 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 3 0 0.0 15.0 40.92 4.81
30 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 1 2 0.0 15.0 48.82 4.04
31 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 2 1 1.79 16.79 50.79 3.88
32 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 0 2 10.28 20.28 59.28 3.32
33 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 4 2 7.7 37.7 56.7 3.47
34 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 3 1 21.1 41.1 70.1 2.81
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000813 Anna Gaierová Leader of The Gang z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016013 Jakub Drahokoupil A3Ch Fanny Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080812 Tereza Králová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028310 Adéla Řeholová Chiquita Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009112 Petra Sekerová Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076712 Jana Pospíšilová Bee Free Crazy Beautiful DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070212 Michaela Nováková AC-DC Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004608 Eva Lačňáková Ey Energy Maeglin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062412 Barbora Štouračová Anecdote Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS