Cz En

Zkouška

  1. Datum: 27. 04. 2013
  2. Závod: Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 3.56 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 34.89 4.59 V V
2 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 35.95 4.45 V V
3 049612 Irena Vyvlečková Izabela 0 0 0.0 0.0 36.74 4.35 V V
4 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 1 0 0.0 5.0 34.21 4.68 V V
5 051709 Dita Korcová Elfie Drapa 1 0 0.0 5.0 35.51 4.51 V V
6 004608 Eva Lačňáková Ey Energy Maeglin 1 0 0.0 5.0 36.41 4.39 V V
7 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 0 1 0.0 5.0 36.55 4.38 V V
8 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 1 0 0.0 5.0 37.07 4.32 V V
9 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash 1 0 0.0 5.0 38.39 4.17 V V
10 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 1 0 0.0 5.0 42.88 3.73 V V
11 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 2 0 0.0 10.0 36.83 4.34 VD VD
12 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 1 1 0.0 10.0 37.39 4.28 VD VD
13 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 2 0.0 10.0 41.76 3.83 VD VD
14 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional 2 1 0.0 15.0 36.71 4.36 VD VD
15 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 1 2 0.0 15.0 40.14 3.99 VD VD
16 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 2 1 0.39 15.39 45.39 3.53 VD VD
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070212 Michaela Nováková AC-DC Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028310 Adéla Řeholová Chiquita Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016013 Jakub Drahokoupil A3Ch Fanny Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS