Cz En

Zkouška

  1. Datum: 27. 04. 2013
  2. Závod: Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky
  3. Rozhodčí: Verbesselt, Jean Pierre (BE)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 3.91 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 40.76 4.51 V V
2 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 41.68 4.41 V V
3 006308 Jana Zvonková Sarah 0 0 0.0 0.0 42.75 4.3 V V
4 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 43.49 4.23 V V
5 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 43.65 4.22 V V
6 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 0.0 0.0 43.89 4.19 V V
7 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa 0 0 0.0 0.0 44.62 4.12 V V
8 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 45.65 4.03 V V
9 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 46.38 3.97 V V
10 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 46.54 3.95 V V
11 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 0 0.28 0.28 47.28 3.89 V V
12 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna 0 0 2.25 2.25 49.25 3.74 V V
13 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 0 2.94 2.94 49.94 3.68 V V
14 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 0 0 4.14 4.14 51.14 3.6 V V
15 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 1 0 0.0 5.0 41.48 4.44 V V
16 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine 1 0 0.14 5.14 47.14 3.9 V V
17 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia 0 0 8.67 8.67 55.67 3.31 VD VD
18 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 1 0.0 10.0 44.6 4.13 VD VD
19 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 2 0 0.0 10.0 45.54 4.04 VD VD
20 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 1 0.43 10.43 47.43 3.88 VD VD
21 005009 Martina Miková Haidy 0 1 9.55 14.55 56.55 3.25 VD VD
DIS 000107 Kateřina Benešová Porsche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009112 Petra Sekerová Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO