Cz En

Jumping 2

  1. Datum: 28. 04. 2013
  2. Závod: Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 56.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.46 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 27.05 6.1
2 080812 Tereza Králová Atalia Unis Kynopolis 0 0 0.0 0.0 27.24 6.06
3 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black 0 0 0.0 0.0 29.08 5.67
4 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 0 0.0 0.0 29.43 5.61
5 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 29.46 5.6
6 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 29.63 5.57
7 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 29.64 5.57
8 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 29.7 5.56
9 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 29.82 5.53
10 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 30.04 5.49
11 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 30.13 5.48
12 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 30.23 5.46
13 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 30.33 5.44
14 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 0 0 0.0 0.0 30.45 5.42
15 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 30.5 5.41
16 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 0 0 0.0 0.0 30.59 5.39
17 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 30.73 5.37
18 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa 0 0 0.0 0.0 30.86 5.35
19 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 30.87 5.34
20 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 30.93 5.33
21 006308 Jana Zvonková Sarah 0 0 0.0 0.0 31.08 5.31
22 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 31.16 5.3
23 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers 0 0 0.0 0.0 31.18 5.29
24 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 31.23 5.28
25 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 31.69 5.21
26 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 32.39 5.09
27 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 0 0 0.0 0.0 32.46 5.08
28 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 0 0.0 0.0 32.91 5.01
29 004608 Eva Lačňáková Ey Energy Maeglin 0 0 0.0 0.0 33.15 4.98
30 049612 Irena Vyvlečková Izabela 0 0 0.0 0.0 33.6 4.91
31 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 0 0 0.0 0.0 33.95 4.86
32 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 0 0 0.0 0.0 35.79 4.61
33 005009 Martina Miková Haidy 0 0 0.3 0.3 37.3 4.42
34 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna 0 0 0.55 0.55 37.55 4.39
35 000107 Kateřina Benešová Porsche 0 0 1.16 1.16 38.16 4.32
36 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia 0 0 1.5 1.5 38.5 4.29
37 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 1 0 0.0 5.0 29.18 5.65
38 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 29.62 5.57
39 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 1 0 0.0 5.0 29.81 5.54
40 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 0 0.0 5.0 29.95 5.51
41 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 1 0 0.0 5.0 30.01 5.5
42 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 30.56 5.4
43 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 30.61 5.39
44 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working 1 0 0.0 5.0 30.79 5.36
45 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash 1 0 0.0 5.0 31.01 5.32
46 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 31.35 5.26
47 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 1 0 0.0 5.0 31.82 5.19
48 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 1 0 0.0 5.0 32.5 5.08
49 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 0 1 0.0 5.0 32.75 5.04
50 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 0 1 0.0 5.0 33.02 5.0
51 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 0 0.0 5.0 33.14 4.98
52 008907 Eva Knapková Megy 1 0 0.0 5.0 34.02 4.85
53 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 0 1 0.0 5.0 34.75 4.75
54 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 0 1 0.0 5.0 35.01 4.71
55 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 35.32 4.67
56 059511 Olga Edrová Tom Miveko 2 0 0.0 10.0 29.05 5.68
57 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 1 1 0.0 10.0 31.7 5.21
58 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 1 1 0.0 10.0 36.04 4.58
59 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine 3 0 0.0 15.0 31.82 5.19
60 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional 2 1 0.0 15.0 34.08 4.84
61 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 2 1 0.0 15.0 36.8 4.48
62 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 2 1 2.02 17.02 39.02 4.23
63 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 3 1 0.0 20.0 33.48 4.93
DIS 000813 Anna Gaierová Leader of The Gang z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062412 Barbora Štouračová Anecdote Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051709 Dita Korcová Elfie Drapa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070212 Michaela Nováková AC-DC Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016013 Jakub Drahokoupil A3Ch Fanny Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS