Cz En

Jumping 1

  1. Datum: 27. 04. 2013
  2. Závod: Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 32.08 5.3 V V
2 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 32.64 5.21 V V
3 008709 Veronika Otýpková Bizzy 0 0 0.0 0.0 32.88 5.17 V V
4 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 32.9 5.17 V V
5 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 34.2 4.97 V V
6 Zuzana Vetráková A3Ch Aria Clea Malý Šúr 0 0 0.0 0.0 34.88 4.87 V V
7 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 35.51 4.79 V V
8 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 0.0 0.0 35.7 4.76 V V
9 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 36.07 4.71 V V
10 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 36.2 4.7 V V
11 063911 Veronika Přichystalová Charley Chip z Heřmanova dvora 0 0 0.0 0.0 37.99 4.47 V V
12 002305 Igor Beneš A3Ch Cerberus Kraken of Aura 0 0 0.0 0.0 39.32 4.32 V V
13 056708 Ivana Francová Klea 0 0 2.33 2.33 42.33 4.02 V V
14 040410 Veronika Vějačková Nikita 0 0 3.7 3.7 43.7 3.89 V V
15 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 1 0.0 5.0 37.45 4.54 V V
16 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 0 1 0.0 5.0 37.64 4.52 V V
17 075712 Ondřej Lembard Milushe 0 1 0.0 5.0 38.09 4.46 V V
18 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých 2 0 0.0 10.0 32.01 5.31 VD VD
19 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers 1 1 0.0 10.0 34.64 4.91 VD VD
20 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 1 1 2.33 12.33 42.33 4.02 VD VD
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012512 Petra Častová Energy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076409 Lenka Sack Psycho DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076311 Igor Beneš Elliana Z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS