Cz En

Agility 2

  1. Datum: 28. 04. 2013
  2. Závod: Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky
  3. Rozhodčí: Verbesselt, Jean Pierre (BE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 41.38 4.49 V V
2 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 42.22 4.41 V V
3 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 47.05 3.95 V V
4 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 47.05 3.95 V V
5 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 0.0 0.0 47.3 3.93 V V
6 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 48.68 3.82 V V
7 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 1 0 0.0 5.0 45.57 4.08 V V
8 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky 0 1 0.0 5.0 47.24 3.94 V V
9 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 1 0.0 5.0 48.49 3.84 V V
10 076409 Lenka Sack Psycho 1 0 1.74 6.74 50.74 3.67 VD VD
11 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 1 1 0.0 10.0 43.61 4.27 VD VD
12 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 1 1 0.0 10.0 45.17 4.12 VD VD
13 Zuzana Vetráková A3Ch Aria Clea Malý Šúr 2 0 0.0 10.0 47.3 3.93 VD VD
14 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 2 0 0.42 10.42 49.42 3.76 VD VD
DIS 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012512 Petra Častová Energy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063911 Veronika Přichystalová Charley Chip z Heřmanova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076311 Igor Beneš Elliana Z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040410 Veronika Vějačková Nikita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002305 Igor Beneš A3Ch Cerberus Kraken of Aura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075712 Ondřej Lembard Milushe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS