Cz En

Jumping 1

  1. Datum: 27. 04. 2013
  2. Závod: Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 32.43 5.24 V V
2 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 33.06 5.14 V V
3 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 0 0 0.0 0.0 33.19 5.12 V V
4 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia 0 0 0.0 0.0 33.69 5.05 V V
5 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 0 0 0.0 0.0 34.0 5.0 V V
6 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 0 0 0.0 0.0 34.13 4.98 V V
7 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta 0 0 0.0 0.0 34.19 4.97 V V
8 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 34.25 4.96 V V
9 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 34.25 4.96 V V
10 003807 Eliška Kaletová A3Ch Laritta Janivan 0 0 0.0 0.0 34.67 4.9 V V
11 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 35.25 4.82 V V
12 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 0 0.0 0.0 35.37 4.81 V V
13 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 35.56 4.78 V V
14 048511 Petra Hájková Haidee Černý Faun 0 0 0.0 0.0 35.68 4.76 V V
15 071609 Lucie Vytrhlíková Maja 0 0 0.0 0.0 35.69 4.76 V V
16 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 36.0 4.72 V V
17 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 36.12 4.71 V V
18 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 36.48 4.66 V V
19 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 37.0 4.59 V V
20 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 37.12 4.58 V V
21 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ 0 0 0.0 0.0 37.99 4.47 V V
22 027710 Veronika Krupková Dorotka Cidabro 0 0 0.0 0.0 38.33 4.44 V V
23 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 39.31 4.32 V V
24 002112 Iva Nováková Amy 0 0 0.68 0.68 40.68 4.18 V V
25 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 1.37 1.37 41.37 4.11 V V
26 056908 Lenka Blachová Meluzína 0 0 1.38 1.38 41.38 4.11 V V
27 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady 0 0 2.74 2.74 42.74 3.98 V V
28 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow 0 0 2.88 2.88 42.88 3.96 V V
29 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 0 0 4.49 4.49 44.49 3.82 V V
30 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 1 0 0.0 5.0 32.38 5.25 V V
31 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 1 0 0.0 5.0 33.19 5.12 V V
32 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi 1 0 0.0 5.0 33.25 5.11 V V
33 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi 1 0 0.0 5.0 35.07 4.85 V V
34 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 0 0.0 5.0 36.99 4.6 V V
35 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 1 0.0 5.0 37.31 4.56 V V
36 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 37.95 4.48 V V
37 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu 0 1 0.0 5.0 38.25 4.44 V V
38 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 1 0.0 5.0 38.94 4.37 V V
39 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál 0 1 0.0 5.0 39.0 4.36 V V
40 047408 Lucie Štefánková Otylka 0 1 1.82 6.82 41.82 4.07 VD VD
DIS 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054011 Radka Valentová Gadgetka Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001912 Radomila Schmiedová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056809 Lucie Točeková JUSSI DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004011 Stela Šimpachová A3Ch Trixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076912 Stanislav Čechlovský Chic Choc DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077509 Markéta Jahodová Black Jack the Moravian Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS