Cz En

Agility 1

  1. Datum: 27. 04. 2013
  2. Závod: Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 35.84 5.02 V V
2 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi 0 0 0.0 0.0 36.03 5.0 V V
3 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 36.97 4.87 V V
4 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 0 0.0 0.0 36.99 4.87 V V
5 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 37.48 4.8 V V
6 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 37.91 4.75 V V
7 071609 Lucie Vytrhlíková Maja 0 0 0.0 0.0 37.98 4.74 V V
8 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 38.1 4.72 V V
9 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 38.66 4.66 V V
10 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 0 0.0 0.0 39.04 4.61 V V
11 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 39.1 4.6 V V
12 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 39.17 4.6 V V
13 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 39.29 4.58 V V
14 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 39.72 4.53 V V
15 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 39.79 4.52 V V
16 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 40.14 4.48 V V
17 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 0 0 0.0 0.0 40.6 4.43 V V
18 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ 0 0 0.0 0.0 40.84 4.41 V V
19 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 41.22 4.37 V V
20 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 41.66 4.32 V V
21 002112 Iva Nováková Amy 0 0 0.0 0.0 42.59 4.23 V V
22 004011 Stela Šimpachová A3Ch Trixie 0 0 0.0 0.0 43.22 4.16 V V
23 047408 Lucie Štefánková Otylka 0 0 0.36 0.36 45.36 3.97 V V
24 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 1 0 0.0 5.0 37.29 4.83 V V
25 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 1 0 0.0 5.0 38.41 4.69 V V
26 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 1 0 0.0 5.0 39.03 4.61 V V
27 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 1 0 0.0 5.0 39.85 4.52 V V
28 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 0 0.0 5.0 39.9 4.51 V V
29 003807 Eliška Kaletová A3Ch Laritta Janivan 0 1 0.0 5.0 40.41 4.45 V V
30 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady 0 0 5.28 5.28 50.28 3.58 V V
31 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 1 0 0.41 5.41 45.41 3.96 V V
32 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 2 0 0.0 10.0 37.41 4.81 VD VD
33 001912 Radomila Schmiedová Barney 2 0 0.0 10.0 39.65 4.54 VD VD
34 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 1 1 0.0 10.0 42.54 4.23 VD VD
35 048511 Petra Hájková Haidee Černý Faun 3 0 0.0 15.0 39.15 4.6 VD VD
36 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 3 0 0.0 15.0 41.84 4.3 VD VD
37 056908 Lenka Blachová Meluzína 4 0 2.17 22.17 47.17 3.82 D D
38 054011 Radka Valentová Gadgetka Manepo Ideál 1 2 13.29 28.29 58.29 3.09 BO BO
39 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 2 1 17.97 32.97 62.97 2.86 BO BO
DIS 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077509 Markéta Jahodová Black Jack the Moravian Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027710 Veronika Krupková Dorotka Cidabro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056809 Lucie Točeková JUSSI DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076912 Stanislav Čechlovský Chic Choc DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS