Cz En

Zkouška

  1. Datum: 27. 04. 2013
  2. Závod: Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky
  3. Rozhodčí: Verbesselt, Jean Pierre (BE)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: S
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 3.91 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 43.17 4.26 V V
2 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 0 0 0.0 0.0 43.48 4.23 V V
3 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta 0 0 0.0 0.0 43.63 4.22 V V
4 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 44.37 4.15 V V
5 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 45.05 4.08 V V
6 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 45.37 4.06 V V
7 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 46.53 3.95 V V
8 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.66 0.66 47.66 3.86 V V
9 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 0 0 2.8 2.8 49.8 3.69 V V
10 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 1 0 0.0 5.0 41.36 4.45 V V
11 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 44.83 4.1 V V
12 071609 Lucie Vytrhlíková Maja 1 0 0.0 5.0 45.66 4.03 V V
13 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 1.1 6.1 48.1 3.83 VD VD
14 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 1 0 1.16 6.16 48.16 3.82 VD VD
15 047408 Lucie Štefánková Otylka 0 0 7.62 7.62 54.62 3.37 VD VD
16 003807 Eliška Kaletová A3Ch Laritta Janivan 0 1 2.79 7.79 49.79 3.7 VD VD
17 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 1 4.19 9.19 51.19 3.59 VD VD
18 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady 0 0 9.64 9.64 56.64 3.25 VD VD
19 056908 Lenka Blachová Meluzína 1 0 8.41 13.41 55.41 3.32 VD VD
20 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 0 2 6.54 16.54 53.54 3.44 D D
DIS 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004011 Stela Šimpachová A3Ch Trixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077509 Markéta Jahodová Black Jack the Moravian Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO