Cz En

Jumping L

  1. Datum: 10. 04. 2010
  2. Závod: Vilémovice (okr. Blansko) - Vilémovický krápník
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 37.0 s
  5. Maximální čas: 60.0 s
  6. Délka: 150.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 19
  9. Postupová rychlost: 4.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 021006 Martin Nehyba Fantastic Fibi Black Chevers 0 0 0.0 0.0 29.67 5.06
2 027207 Martin Nehyba Ferrari 0 0 0.0 0.0 31.89 4.7
3 003406 Eva Knapková Brita 0 0 0.0 0.0 34.64 4.33
4 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem 0 0 0.0 0.0 36.31 4.13
5 036205 Martina Zapletalová Gina 0 0 0.41 0.41 37.41 4.01
6 089809 Daniela Nováková Jašika 0 0 0.67 0.67 37.67 3.98
7 032605 Petra Drbošalová Argo ze Santinky 0 0 3.42 3.42 40.42 3.71
8 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit 1 0 0.0 5.0 29.9 5.02
9 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 1 0 0.0 5.0 30.15 4.98
10 016006 Pavla Vorlová Baldrick Nick Briesberi 1 0 0.0 5.0 31.38 4.78
11 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 1 0 0.0 5.0 31.48 4.76
12 008907 Eva Knapková Megy 1 1 0.25 10.25 37.25 4.03
13 006606 Ludmila Urbášková Gipsy Toller Bryvilsár 2 0 1.29 11.29 38.29 3.92
14 026406 Zuzana Mazurková Lucky 3 2 0.0 25.0 36.46 4.11
DIS Suchovská Katarína Blow-by-Blow Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000707 Kateřina Vranová Abbey Red Camden Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024009 Eva Knapková Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014808 Jana Mikušková Bárny Black z Knížecích sadů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Tomašovičová Veronika Amazing case Quick angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049609 Ludmila Bučková Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025309 Radka Bilavčíková Afron Z Kamilkové Zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053908 Barbora Klobásová Frodo Z Peršlu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045207 Martina Příkrá Cesta Okřešická perla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042106 Nikola Turečková Ann Blue Camden Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082509 Petra Palečková Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000509 Stanislav Mašek Cate from The Narrow Lane DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046607 Zuzana Břehová Elba Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pierre-Yves Millan Bubbling Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044408 Lucie Schönová Dixi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024008 Lenka Pánková Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024409 Petra Marečková A3Ch Acid Apple Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lukáč Roman Bacardi Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033006 Natálie Dunglová Dandy Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039108 Dušan Buček Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013407 Lucie Němečková Emir-s Ew-Bor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006208 Eva Homolková Amarethy Fidelis et Fortis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010208 Kateřina Zamarská Dynamica Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034406 Stanislav Mašek Arien Aglar Wonder Full Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041706 Veronika Stratilová Aquila Blue Camden Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025908 Eva Unzeitlichová Cayleen Dean Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004009 Martina Plošková Abra Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006506 Markéta Urbášková Chuckie of Bonchance Q Riatta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Králová Renata Fatima Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS