Cz En

Jumping Large-1

  1. Datum: 24. 04. 2010
  2. Závod: České Budějovice - O budějovickou tlapku
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 44.0 s
  5. Maximální čas: 75.0 s
  6. Délka: 166.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 3.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 0 0 0.0 0.0 37.7 4.4 V V
2 023907 Martina Koucká Star Juliet Claybrook 0 0 0.0 0.0 39.36 4.22 V V
3 008708 Eva Batelková Aida z Kašnického dvora 0 0 0.0 0.0 39.96 4.15 V V
4 051408 Romana Fajmanová Happy Chunky Foxy Fox 0 0 0.0 0.0 42.05 3.95 V V
5 005010 Dušan Kosobud Sindy 0 0 0.0 0.0 42.14 3.94 V V
6 030704 Romana Jirásková A3Ch Copelie Cinzana Diamond and Pearls 0 0 0.0 0.0 43.04 3.86 V V
7 050208 Kateřina Mikešová Jasmine Ze Šipší 0 0 1.0 1.14 45.14 3.68 V V
8 007708 Soňa Vlčková Cessy Irish Hafkins 1 0 0.0 5.0 34.28 4.84 V V
9 014605 Kateřina Lerlová Alloway Tachyon 1 0 0.0 5.0 34.96 4.75 V V
10 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 1 0 0.0 5.0 37.01 4.49 V V
11 009009 Tomáš Lerl A3Ch Ace Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 39.78 4.17 V V
12 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 40.37 4.11 V V
13 177200 Karolína Bolardtová Eldorádo od Emy Destinové 1 0 0.0 5.0 40.97 4.05 V V
14 052208 Kateřina Škrdová Arctic Moon Z Ohromujícího světa 1 0 0.0 5.0 42.0 3.95 V V
15 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 1 1.0 5.58 44.58 3.72 V V
16 027506 Martina Koucká Alfa Romeo Beami Šahrak 0 0 7.0 6.94 50.94 3.26 VD VD
17 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 1 1 0.0 10.0 39.94 4.16 VD VD
18 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 3 0 0.0 15.0 32.69 5.08 VD VD
19 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya 2 1 0.0 15.0 39.66 4.19 VD VD
20 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka 1 2 5.0 20.17 49.17 3.38 D D
DIS 013509 Tomáš Beránek Darka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017309 Eva Kuchařová Derrick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089109 Martina Jíchová Borgi Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052408 Jana Lučanská Argo Od Hlavníku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072409 Klára Fenclová Gremmi Slezký Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018309 Soňa Burianová Boogy Woogy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071709 Miloslava Kavková Annie od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS