Cz En

Jumping Large-1

  1. Datum: 25. 04. 2010
  2. Závod: České Budějovice - O budějovickou tlapku
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 44.0 s
  5. Maximální čas: 70.0 s
  6. Délka: 165.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 19
  9. Postupová rychlost: 3.75 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 0 0 0.0 0.0 37.76 4.37 V V
2 009009 Tomáš Lerl A3Ch Ace Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 38.85 4.25 V V
3 008708 Eva Batelková Aida z Kašnického dvora 0 0 0.0 0.0 39.7 4.16 V V
4 052408 Jana Lučanská Argo Od Hlavníku 0 0 0.0 0.0 40.18 4.11 V V
5 030704 Romana Jirásková A3Ch Copelie Cinzana Diamond and Pearls 0 0 0.0 0.0 41.81 3.95 V V
6 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 2.0 1.85 45.85 3.6 V V
7 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei 1 0 0.0 5.0 34.81 4.74 V V
8 014605 Kateřina Lerlová Alloway Tachyon 1 0 0.0 5.0 36.4 4.53 V V
9 023907 Martina Koucká Star Juliet Claybrook 0 1 0.0 5.0 39.28 4.2 V V
10 051408 Romana Fajmanová Happy Chunky Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 39.5 4.18 V V
11 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 1 0 1.0 5.98 44.98 3.67 V V
12 018309 Soňa Burianová Boogy Woogy Unique Forever 2 0 0.0 10.0 32.61 5.06 VD VD
13 177200 Karolína Bolardtová Eldorádo od Emy Destinové 2 0 0.0 10.0 38.02 4.34 VD VD
14 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 38.99 4.23 VD VD
15 005010 Dušan Kosobud Sindy 2 0 0.0 10.0 43.89 3.76 VD VD
16 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 2 0.0 15.0 40.35 4.09 VD VD
17 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka 4 1 7.0 32.39 51.39 3.21 BO BO
DIS 013509 Tomáš Beránek Darka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050208 Kateřina Mikešová Jasmine Ze Šipší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052707 Eva Heidlbergerová Amulet Dark Jewel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019205 Jaroslav Drtina Fimfárum od Emy Destinové DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072409 Klára Fenclová Gremmi Slezký Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007708 Soňa Vlčková Cessy Irish Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020408 Eliška Drahokoupilová Yoe Zidane Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027506 Martina Koucká Alfa Romeo Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018709 Jana Malá Errand-Boy z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071709 Miloslava Kavková Annie od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052208 Kateřina Škrdová Arctic Moon Z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS